gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

«Слуги народу» спричинили повну деградацію Парламенту

Йшла третя доба після катастрофи пасажирського лайнера МАУ в Ірані, а Парламент в парламентсько-президентській державі, взагалі не вважає за потрібне реагувати.

Загибель українських громадян, збитий ракетою російського виробництва український літак, репутаційні втрати перед західними союзниками – для «слуг» це не причина перервати святкову відпустку і зібрати бодай екстрені засідання профільних комітетів нацбезпеки та закордонних справ, не кажучи вже про повноцінне екстрене засідання Верховної Ради.

Комітет закордонних справ, який чомусь досі очолює любитель повій Богдан Яременко, збереться на планове засідання в закритому режимі тільки в понеділок, коли його рішення вже не матимуть значення для розслідування катастрофи. Комітет нацбезпеки - взагалі не планує збиратися ні цього, ні наступного тижня.

Ви можете уявити подібну профнепридатність попереднього скликання в подібній ситуації?
Рік тому, попередня Верховна Рада зібралась всього через кілька годин після атаки на українські кораблі в Керченській протоці для ухвалення рішень.


Зеленський і його монобільшість продемонстрували повну безпорадність та непрофесіоналізм вже в першій кризовій ситуації.
І цим людям, українці довірили управління державою під час російської агресії…

Nick Vest
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments