gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Пора перестать кормить оккупантов!

Оригинал взят у nazlo_vsemu в Пора перестать кормить оккупантов!
Богдан Яременко

Цікава арифметика.
Так ось друзі, отримали ми кілька офіційних листів від різних міністерств і відомств - відповіді на наші запити про постачання Криму (щоб ніхто навіть не сумнівався - ми копаємо і доведемо справу до блокади).
Така "картина маслом".
За період дії Закону про вільну економічну зону в Криму на півострів завезено 1 300 000 тон продовольства.
Ми порахували, що в разі, коли кожен кримчанин з"їдає в день 1 кг їжі за цей період в Криму з"їли щось близько 250 000 тон продовольства.
Забуваємо, що якесь власне виробництво є і в Криму: отримуємо питання - куди поділась різниця 1 050 000 тон продовольства завезені в Крим з материкової України?
Наші варіанти відповіді: частина, з врахуванням того, що Крим є вільною економічною зоною і за російським законодавством в обхід оподаткування (і українського, і російського) потрапляє на материкову Росію.
Ще частина (невелика) використовується для годування російської армії в Криму (це такі люди, з ядерною зброєю, які мають убити усіх нас десь незабаром).
І ще частина (велика) або через материкову Росію, або іншими шляхами потрапляє на Донбас терористам (це такі нелюди, які щодня вбивають українців, хоча насправді їм байдуже кого вбивати).

Ось така математика з політикою.
Це наслідок лобістського закону Терьохіна, Ляпіної та Немилостивого.
Можна без надмірної гіберболізації прийти до висновку, що в тому, що наших солдат на Сході вбивають вгодовані сепаратисти є велика провина цих трьох "діячів".
Ну, і інших діячів, які ці продукти возять з України.
Аналогічна картина і з непродовольчими товарами.
Аналогічна картина з поставками товарів з Криму в Україну.
Будемо терпіти далі і годувати окупантів та вбивць?
Завтра група громадських організацій, що займаються питаннями Криму, зустрічається з міжфракційною депутатською групою "Крим" обговорювати програму співпраці.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments