gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Резолюція ООН, прийнята під час Нормандської зустрічі, залила смоли за комір Хуйлу

Буквально щойно, менше години тому, Генасамблея ООН ухвалила нову резолюцію "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів", у якій міститься пункт про захоплені РФ ядерні об’єкти та інфраструктуру на окупованій території.
РЕЗОЛЮЦІЯ ЗАКЛИКАЄ ВСІ ДЕРЖАВИ-ЧЛЕНИ співпрацювати з ООН "для якнайшвидшого припинення російської окупації Криму та УТРИМУВАТИСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ УГОД З РФ ЩОДО КРИМУ, ЯКІ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЦІЙ МЕТІ".


Це прямо під час переговорів Нормандської четвірки в Парижі!

Хороший бекграунд, варто визнати.
Як і масові протести в Києві, він створює достатньо міцний тил для Зеленського.
Тобто, президент України вже може посилатись не тільки на незгоду своїх громадян капітулювати перед Росією, але й на однозначну позицію ООН.
І якщо Франція та Німеччина сробують говорити про угоди з Путіним – можна і треба буде одразу вказувати – це прямо суперечить резолюції ООН.

--
Проти, голосував практично той самий пул покидьків, що й завжди: Вірменія, Беларусь, Бурунді, Камбоджа, Китай, Куба, Північна Корея, Іран, Киргизстан, Лаос, М’янма, Нікарагуа, Філіппіни, Сербія, Судан, Сирія, Венесуела і Зімбабве.
Ну, і Кацапія.

О.Голобуцький
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments