gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Американський дипломат: "Зеленський любить жопу Трампа")))

Факт перший.
У Конгресі, за зачиненими дверима, допитали співробітника Держдепу США Девіда Холмса.
Він повідомив про дзвінок між Трампом та американським послом в ЄС Гордоном Сондландом, під час якого останній заявив, що Зеленський "заглядає вам до рота" (в оригіналі "loves your ass" - любить вашу дупу) і зробить "все, що ви його попросите".Факт другий.
Погоджена дата саміту у Нормандському форматі - 9 грудня. Відповідаючи на одне із запитань щодо цієї зустрічі, Лавров заявив: "Це стало можливим завдяки тому, що Путіну вдалось переконати Зеленського піти назустріч Донбасу."
Читай: виконати кремлівські хотєлки.


Я не голосував за Зе, але чому так соромно МЕНІ?
Після двох Майданів був впевнений, що в Україні живуть сильні, розумні та самодостатні люди.
Куди вони поділись сьогодні і чому настільки спокійно спостерігають, як українського президента (я наразі не про прізвище, а про посаду) тримають у світі за трампівську та путінську підстилку одночасно?
І чи можна його відпускати у Париж, де він, у кращому випадку, виконає роль українського "експерта" на російському телебаченні, а у гіршому, продовжить робити те, чим займався останні 15 років - грати пародію на президента.
І це після того, як від одного прізвища Порошенка, у Путіна розпочинався нервовий тремор, а Україна з пристойною швидкістю рухалась в сторону Євроатлантичних структур.


Як ящірка залишає свій хвіст, коли в нього вчепився хижак, так і ми вимушено залишили частину свого тіла для того, щоб вижила ВСЯ Україна. Наразі ж таке враження, що нам знову хочуть пришити старий хвіст та ще й навішати на нього тонни скрєп, лопат з блінами та кремлівських забаганок.

Вистоїмо? Авжеж, і хвіст новесенький відросте.
Просто як біатлоніст, що дає маху при пострілі і робить штрафне коло, так і ми періодично кружляємо по закапелках, хоча могли й стріляти влучно, й рухатись швидко.
Але такі ще в нас пороблені біатлоністи - що тут вдієш.)


Впевнений: 9 грудня має шанс стати точкою неповернення для цієї влади, і треба, щоб вона це зрозуміла.
А от що чекатиме Вову на батьківщині після Парижів - лавровий вінок чи йолка, залежить не тільки від нього, але й від нас.
Morning, бандерівці!


Helgi Sharp
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment