gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

А яку виставу для бидла розіграв Володя ЗЕлупа. Але ж бидло має пам"ять рибок гуппі...Найближчим часом Чопський прикордонний загін отримає нового начальника, оскільки колишній очільник, якого раніше “звільнив” президент Володимир Зеленський, пішов на підвищення.

Про це повідомляє закарпатський журналіст Віталій Глагола.
У Чопського прикордонного загону від сьогодні буде новий начальник.

На Закарпаття їде Руслан Цапюк, який до цього встиг попрацювати на різних посадах у херсонській області, а також у 2015 році був заступником начальника Донецького прокордонного загону.

За словами журналіста, колишній начальник Чопського прикордонного загону Юрій Михайлюк, якого "сварив" за відсутність боротьби із контрабандою Зеленський під час візиту на Закарпаття, і через що був відсторонений від посади – отримав підвищення й по посаді, й по зарплатні, і нині служить заступником начальника штабу – начальник організаційно-мобілізаційного відділу в Азово-Чорноморському регіональному управлінні.

http://www.dymka.com.ua/ukraina/prykordonnyk-yakogo-zelenskyj-zvilnyv-pid-chas-vizytu-na-zakarpattya-pishov-na-pidvyshhennya/?fbclid=iwar2eekdyumoe7hbgkmljj-yessa33zvudswmt5ug-gtlbj81sfflhjcqxpu
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments