gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Зєлю - ГЕТЬ!", "Україна - не рояль", "Слава нації, ні - капітуляції".Це, очевидно, наймасовіша протестна акція з часів Майдану.
Здається, що на День Незалежності, учасників Ходи ветеранів було набагато менше.
За власними оцінками - ветеранів, волонтерів, учасників з різними партійними прапорами, разом з глядачами, ЗМІ і пр., на Майдані було сьогодні від 100 000 учасників.
Нехай тупа вівця Мендель негайно викликає з Банкової чергового фіксатора - це треба вміти, щоб за півтора місяця презедентства, Майдан вже скандував "Зелю геть!".
Так, саме через півтора місяця, адже формально перебуваючи на посаді 4 місяці, Зеленський нічого визначального не робив і не заявляв до кінця серпня.

Коли бачиш перед собою Жемчугова, Зінкевич і багатьох інших, виникає нестримне бажання не просто аплодувати, а навіть стати на коліна. Навіть перед живими.
І навіть попри оголошену хвилину мовчання за загиблими, якось не вистачило драматургії, щоб більш достойно згадати тих, завдяки кому 80% України живе майже мирним життям.

Попереджувальний дзвіночок, який пролунав для Зекоманди 24 серпня, Банкова просто проігнорувала.
Минулу акцію від 6 жовтня - руками ідіота Богдана намагалася звести до "купленої порохоботами масовки".

Подивимося на реакцію щодо сьогоднішньої ходи.
Щось підказує, мабуть просто логіка і розум, що презедент не втратить шансу обісратися в коментарях і неадекватних оцінках знову.

З мінусів - в спільноту вільних людей дуже просто затесати провокаторів.
Немає жодних сумнівів, що вже сьогодні або завтра "Кремль-ТВ" покаже великим планом маленьку групу з 4-5 осіб з прапорами європейських ультраправих нацистів (болгарська Атака, ще якийсь колоритний юнак італійського виду з пучком фашини на стягу, в чорній уніформі і чорних SS-чоботях) - вони ну дуууже старалися потрапити в об'єктиви відеокамер.
(с)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments