gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

КоМАНДА ЗЕлупи намагається підкупити блогерів

От я ніколи не був дуже язикатий. Да, можу відповісти вчасно та влучно, але не завжди. А от писати – ніколи не писав. Почав писати тільки рік тому, після постійного читання ЛО. Не знаю, що мене надихнуло на це. Мабуть Автор та його якась незвична позиція, як у вікінгів. Або перемога над Московією, або Вальгалла. І ніяких полутонів.Також вже років надцять не дивлюсь ТВ. Маю, стоять два в хаті, але просто пил збирають.
А от блогерів читаю. Не усіх, звісно, але читаю. Не журналістів, ні. Блогерів. Які пишуть не тому, що це їх професія, а тому що мають писати. Тому що щось там у дупі не дає спокою. Тому що принцип «моя хата скраю» визиває спротив та печію.
До речі, наш Автор та Редакція теж такі. Але вони просто не публічні. Вони роблять теж саме, що й інші блогери України, але інкогніто.

Блогери України зараз – це найгостріша інформаційна зброя не тільки проти Московії, але і проти нашої зебільної влади. Блогери – за Україну. Вони не пробачать нікому крадіжки та корупцію, але блогери ще більше не пробачать дії проти України. Це розумів Порох. І це зараз розуміє Зе. Ну не Зе, а той, хто там у зекоманді має мозок.І ось тиждень чи два тому, на сайті ICTV виходить рейтинг за голосуванням користувачів інету – ТОР 100 блогерів України. Рейтинг дуже цікавий – https://bloggers-fakty.ictv.ua/.
Візьмемо не 100, а перші 50.
І шо ми маємо?
Несподіванка! Нєжданчік, як кажуть мокшанці.
З перших 50 блогерів, 49 – порохоботи!
І тільки один – Юрій Романенко – палкий ворог Пороха. Не знаю, Романенко зелебобік чи ні. Я його не читаю, не подобається мені він.

Я не буду аналізувати блогерів від 51 до 100. Просто зауважу, що в них входять такі прихільники Зе як Бужанов, Нефьодов, Дубінський, Дубілет і Аваков. Деякі з цих панів працюють зараз як «шістка народу», деякі міністри. Але на мою думку, вони не є прихільники Зе. Вони коньюнктурщики.

Отже повертаюсь к першим 50.


49 порохоботи, як їх звуть. Але Порох у 2014 та 2015 від цих 49 блогерів отримував люлей ще більше, ніж зелена сопля зараз. А тільки коли Порох сам змінився, та став робити користь державі, змінилась і думка блогерів.

І от Зе, чи хто там з мозком при ньому, вирішили приручити цих диких блогерів. Зібрали зустріч, але не з Зе, а з Єрмаком та Сівохою. Що казав активний противник Пороха Романенко про цю зустрічь – https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2614364261918622&id=100000352217065. Що писали інші блогери, самі знайдіть.

І ось кульмініція. Зе починає купувати блогерів. Наведу приклад.

Тетяна Худякова, чи Таня Адамс. Не входить у ТОР 100. Але має феєричну мову та гумор. І ось її останнє повідомлення –


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2141660966135351&id=100008744058665. Щоб не втуляти картинки, цитую мовою оригіналу:

Вобля, я из-за переполненной поздравлялками лички забыла вам прекрасное показать.
Кароч, если я позеленею, знайте, что 10 баксов это всегда 10 баксов.
(Далі йдуть скріни. Пишу по скрінах)
?: Таня, хотите денег?
Т: хочу, акакже
?: Надо помочь молодой команде
Т: А где вы прочитали что я психиатр, педагог-корректор или киллер?
?: Вам все шутки, а я реальную работу предлагаю, 2к в месяц за два три поста. Сначала очень нейтральных, чтоб никто не заподозрил
Т: какие уж тут шутки. Два косаря в месяц. Я и за один воробья в поле на коленках загоняю. А что делать-то надо? Зеленых хвалить?
?: Хотя бы не ругать сначала. Находить позитив. Поддерживать.Т: А что их поддерживать? Сами упадут? У вас 73% долбоебов в строю, наслаждайтесь
?: Блогеров мало
Т: беда.
?: Так Вы согласны?
Т: С чем?
?: Прикалываетесь?
Т: неее, туплю, торможу, виляю. Вхожу в роль
?: С вами не возможно разговаривать

А тепер уявіть рівень зебілів. І чим вони відрізняються від рівня ригів Януковича? Ми усіх купимо, а якщо не купимо то залякаємо.
Як можна залякати Таню Адамс, яка втікла з палаючого Донецька? Як можна її купити?
Купити можна тільки Г+Г з Мосейчук у комплекті.
Ось вам і нові молоді чесні політики. Ну, ми з вами іншого і не чекали.

Ваш Готельєр-бандерівець
"Лінія оборони"
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments