gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Новий ЗЕ-прем'єр не платить за комуналку.


Комунальні підприємства Чернігова, де офіційно зареєстрований нещодавно обраний глава уряду Гончарук,кілька разів подавали до суду на прем'єр-міністра Олексія Гончарука та його рідних через борги за гарячу воду, газ та інші комунальні послуги.
Про це пише "Слідство.Інфо" з посиланням на матеріали судових наказів Деснянського райсуду Чернігова.

Згідно із документами, найбільше прем'єр Олексій Гончарук, його брат Олег та ще одна родичка заборгувала за гарячу воду.
У 2012 та 2014 роках суд зобов'язував їх виплатити 8,4 та 7,8 тисяч гривень комунальному підприємству "Облтеплокомуненерго".

Окрім цього, ще 4 тисячі гривень боргу суд вимагав заплатити за послуги ЖЕКу — в 2011 та 2015 роках. Також понад 1 тисячу гривень суд змусив заплатити прем'єра та його рідних у 2011 та 2014 році "Чернігівгазу".
Загальна сума боргу сім'ї прем'єра за комунальні послуги складала понад 21 тисячу гривень.
Чи сплатив прем'єр-міністр та його рідні ці борги, наразі невідомо.

У коментарі журналістам прем'єр Олексій Гончарук відповів, що вже 19 років не живе у Чернігові та пообіцяв зв'язатися з братом для прояснення ситуації з комунальною заборгованістю, однак після цього перестав відповідати журналістам.

Зазначимо, що згідно з декларацією Олексій Гончарук орендує квартиру в Києві площею 74 кв. м, а також зареєстрований у квартирі в Чернігові площею 71 кв. м.
Також прем'єр володіє автомобілем Jaguar X-TYPE 2007 року випуску.

https://images.app.goo.gl/eTRc8xeB9x5NrboC6
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments