gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

У найближчий рік на нас очікують великі економічні потрясіння

У поваленні і майже знищенні народом України майданівської - першої проєвропейської і антиімперської влади - так мало раціонального, що мені дедалі складніше задовольнятися версією про антикорупційне зомбування населення олігархічним телевізором.
Тим паче, що новим правителям це саме населення радо пробачає корупцію - набагато відвертішу, аніж та, в якій звинувачували Порошенка.

Думаю, все набагато гірше.
Переважна частина народу не може пробачити Порошенкові саме того, за що ми його звеличуємо - курс від Росії. Вони готові були йти цим шляхом доти, доки це не потребувало жодних жертв з їхнього боку.
Але щойно це стало неможливо, вони вже готові повернутися до Єгипту і щиро ненавидять не лише тих, хто їм у цьому заважає, але й тих, хто про це нагадує.

І сила Зеленських у тому, що вони це відчули. На відміну від нас із вами.

П.С. У найближчий рік на нас майже гарантовано очікують великі економічні потрясіння, і вони цілком можуть змінити вектор людських симпатій на протилежний.
Але давайте облишимо на майбутнє дурити себе байками про "гордий незалежний нарід", готовий «душу й тіло» покласти за свободу.
Це ілюзія.

Вибачте за цю неприємну правду.
К.Волох
____________________

Цілком вірно. Бо чомусь всі вхопилися за найпростіше пояснення: зазомбували, мовляв, бідний нАрід через ЗМІ.
А якби читали літературу (класику, мемуари, історичну тощо), то не дивувалися б так: люди у всі часи такими були (абсолютна більшість будь-якого соціуму будь-де на планеті, від кам'яного віку до сьогодні).
"Громада - капуста головата" - український фольклор не збреше.

Тарас Єрмашов
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments