Як же я сміюся!!!))) Активний виборець ЗЕлупи був зганьблений своїм кумиром!)))
Жив-був такий собі довбо#об Ярослав Годунок, служив московській зозулі Жулії Тимошенко, працював секретарем Міської Ради Борисполя.
На виборах Президента, воно послухалося голосу своєї шефині Юльки, і радо проголосувало за Зелену Шмарклю.
Він навіть виклав свою фотографію з виборчої дільниці:

Пізніше, цей самий Годунок захищав свій вибір, попутно обливаючи Пороха багном:

АЛЕ!
«Чесний преЗЕдент», як назвав його Годунок, приїхавши на нараду у Бориспіль, з ганьбою вигнав Годунка, ще й «розбійником» назвав)))!
Несамовито волаю!
«Нагорода знайшла свого ХЕРоя»!
На виборах Президента, воно послухалося голосу своєї шефині Юльки, і радо проголосувало за Зелену Шмарклю.
Він навіть виклав свою фотографію з виборчої дільниці:

Пізніше, цей самий Годунок захищав свій вибір, попутно обливаючи Пороха багном:

АЛЕ!
«Чесний преЗЕдент», як назвав його Годунок, приїхавши на нараду у Бориспіль, з ганьбою вигнав Годунка, ще й «розбійником» назвав)))!
Несамовито волаю!
«Нагорода знайшла свого ХЕРоя»!