gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Над чим регочуть ці страшні порохоботи?)


Відразу після оприлюднення перших екзит-полів другого туру, з яких стало ясно, що країна надалі відмовляється повзти вперед до цивілізації, а натомість робить стрімкий стрибок щучкою назад у безодню, Давідка «Нові Модні Лакшері Штані» Сакварелідзе волав про уроки Майдану та волів негайно, у «критичні 72 години», створювати загряд-отряди, аби не випустити з країни криваву хунту та порохоботів.
Пройшло 72 години.
А потім і ще 24.
Порохоботи пихато повиставляли мітки «Дякую» та «25%», і явно нікуди тікати не збираються.
Навпаки, всілися у глядацькій залі на найкращих місцях, узяли відра попкорну і спостерігають за тим, як решта 72% щодня практикують урінотерапію в офтальмології.
З верхніх рядів регулярно чутно щирий сміх та зловтішне «а ми вам казали!».
72% намагаються туди також пролізти та притулити свої дупки поруч, але навіть пролізши, сидять птахами-туканами та геть не розуміють, над чим регочуть ці страшні порохоботи.


Натомість, з країни спочатку чкурнув новообраний Гідрант Ссанич ЗЕбіл, а потім – Рубан, підозрюваний у організації «всього лише» масових терактів із сотнями тисяч смертей мирняку та організації «всього лише» розстрілу Ради, так волого омріяного мільйонами глядачів Г+Г взагалі та серіалу Ссанича зокрема.
І якщо щодо Гідранту сумнівів, на жаль, нема - повернеться, крихітко наше лякливе, то із Рубаном - хрєна-с-два.


А що там у ПП
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments