gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Істеричну хвойду каналу "г+г", Натаху Мосійчук, поставив на місце військовий

Журналістка "1+1" Наталія Мосейчук під час ефіру програми "Право на владу" виявила або жахливу непрофесійність і необізнаність у темі, або свідомо маніпулювала, намагаючись звинуватити чинне керівництво України у неувазі і неповазі до військових на передовій.
Мова йде про емоційну промову телеведучої "1+1", в якій вона заявила, що українські солдати на фронті змушені саморуч копати бліндажі, а не жити у "американських кунгах", а також мають проблеми з харчуванням та питною водою, у той час, як керівники держави висловлюють співчуття і нагороджують загиблих українських воїнів, зокрема, Яну Червону.
Про це пише у своєму блозі український військовий Sergey Zoof.
"Наталія Мосейчук...
По-перше, "американські кунги", які ви згадали, вони, як і будь-які інші кунги, зроблені не для того, щоб "просто закопати в землю".
Американські, британські, казахські, мозамбіцькі, будь-які кунги - не для "закопати".

Як мінімум з точки зору функціоналу, це трохи ефективніше, ніж приробити танку вітрила - теоретично ніби як має допомогти, але є нюанси.
Кунги робляться для інших цілей - від командно-штабних машин до польових душових - і захистити (навіть закопані) вони ні від чого самі по собі не можуть.

Як максимум - якщо вже на те пішло, то спробуйте закопати кунг без екскаватора на передній лінії.
А потім з екскаватором. Боюся, на тій стороні не оцінять вашого інженерного пориву, з усіма наслідками, що прилітають. Не сподобається це і "хлопцям, змушеним копати лопатами", тому що прилітати буде якраз їм.
Саме тому "хлопці змушені копати лопатами".
Навіть американські хлопці з трильйонними оборонними бюджетами, "змушені копати лопатами", в тому числі щодня індивідуальне місце для сну, якщо постійно змінюють дислокацію.
Просто тому, що життя - одне, і є низка обставин і інструкцій до нього, що дозволяє цьому життю не закінчитись раніше, ніж цього хоче хтось інший.

По-друге, можливо ви здивуєтеся, але облаштування позицій і укриттів – це відповідальність командира РОПу/ВОПу (ротний/взводного-опорний пункт) і, відповідно, його підлеглих на цьому ВОПі.
До речі, можливо, ви здивуєтеся ще раз, але з недавнього часу він сам же віддає наказ на відкриття/невідкриття вогню ВОПом, яким командує.
Це до слова про "хлопчикам не дозволяють стріляти", але це інша тема.

Так ось, якщо на ВОПі срач, бардак і "смердюча гречка", то будь-який військовий вам скаже, що винен у цьому не Верховний головнокомандувач, не начальник Генерального штабу, не міністр оборони і навіть не командир бригади, а його (ВОПу) особовий склад і командир. А.k.a. "Сонечки-голі-босі".
Повторюся - це скаже будь-який військовий, навіть якщо у нього замість карти в планшеті розклад гастролей "95 кварталу", а одна граната припасена для візиту в частину вищого командування.

Я дуже сумніваюся, що у неприбраній монтажній або запої режисера монтажу, у когось повернеться язик звинуватити особисто вашого генерального директора Олександра Ткаченка або власника Ігоря Коломойського, навіть у такій несумісній з армією за масштабами організації, як "1 + 1 Media".
Ну хіба що, якщо вони не на пару це все влаштували.

Якщо я помиляюся, виправте.
І на будь-яке "страшне" фото вам покажуть десять "дивовижних".
Ось, наприклад, одне з них, перше, яке згадалося і швидко знайшлося.
З кондиціонером, ТБ і холодильником, так.


Фото не з інтернетів, намет справжній, я його бачив, торкався, я у ньому спав, їв і фотографував особисто.
Пiдроздiл, якому він належить - не тиловий, дуже м'яко кажучи, і старший за званням, ніж капітан, у ньому не з'являвся, на випадок думок, що це апартаменти комскладу. Відносити чи не відносити внутрішнє оздоблення до заслуг чиновників/верховного командованія - це вже вибирайте самі.

Підказка про існуючу на цю тему думку, є вище.
Вам, думаю, варто було довідатися, що думала згадана вами загибла Червона Яна про тих, хто у всьому звинувачує верховне командування, якщо вже ви апелювали в даному випадку до неї.
А то, вибачте, це вже виходить кидання в опонентів кістками тих, хто не може вам це заборонити. А.k.a. ТБ-некрофілія.
Роблячи так, ви подібні до тих партійно-костюмних істот, яких саме в це і ткнули мордою (і справедливо ткнули).
Не вподібнюйтеся.
Я вже мовчу про те, який "рівень української журналістики" ви демонструєте подібними "казусами".

Дякую за увагу і розуміння.
Бережіть себе. І Україну (с).
І здоровий глузд".
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments