gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Режисер фільма "Кіборги": "З усіх кандидатів у Президенти, я на фронті бачив лише Порошенка"

Актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв переконаний, що українці в жодному разі не мають допустити тріумфу «русского мира» Володимира Путіна. Зупинити російську збройну агресію зможе лише чинний Президент Петро Порошенко.

Про це Ахтем Сеітаблаєв заявив під час презентації довірених осіб кандидата в Президенти України Петра Порошенка.

«Я з Криму, я син депортованих татар, з дитинства знаю, що таке Радянський Союз. У 2014 році на власні очі побачив у Криму, що таке «русский мир» Путіна. Це не «русский мир» Чехова, Островського, Гоголя, Буніна. Я не хочу бачити Володимира Путіна ані в Криму, ані в Україні загалом.

Так, ми ще не стали такою європейською державою, щоб наші діти розповідали світові, що вони пишаються Україною, але я вірю, що ми станемо такою державою.
Для мене показник змін на краще, є той простий факт, що у 2014 році було втричі менше кандидатів на посаду Президента.
Мабуть, за ці 5 років відбулось щось таке, що кандидатів стало аж 44
?
Виявляється, не така вже й погана у нас країна, не така погана у нас команда працювала», - сказав режисер.


«Я впевнений, що за 5 років жодна країна, перебуваючи в стані війни, коли протягом десятиліть знищували українську ідентичність, не змогла б повернути собі відчуття гордості й гідності за те, що ми знаємо свій гімн, за те, що ми отримали безвіз, за те, що ми отримати Томос. А нам вдалось це зробити. Я переконаний, що через декілька років Україна буде в НАТО. Знаю, що в Північноатлантичному альянсі ми будемо ще сильнішими.

Я хочу, щоб мої діти мали можливість навчатись у кращих університетах світу, але повертались додому розбудовувати Україну, бо вони пишатимуться своєю державою», - переконаний Ахтем Сеітаблаєв.

За його словами, нині зароджується українська політична нація, що стане фундаментом європейської української держави.
«У побуті ти можеш розмовляти будь-якою мовою, але на державній службі, на радіо і телебаченні говорити українською – це не подвиг, це елементарна повага до країни, в якій ти живеш. Ти мусиш знати мову своєї держави.


Я сьогодні тут, бо на власні очі бачу позитивні зміни в країні. Крім того, я переконаний, що під час війни не можна змінювати головнокомандувача.
З 44 кандидатів у Президенти, на фронті я бачив лише Петра Порошенка.
Це для мене є свідченням того, що Петро Олексійович – головнокомандувач, який не тільки стратегічно вирішує питання, а й безпосередньо спілкується з військовими на передовій, знає про їхні потреби», - підсумував Ахтем Сеітаблаєв.
Tags: Порошенко, вибори
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments