gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Президент не згоден з відміною покарання за незаконне збагачення, і знову подасть законопроект

Президент Петро Порошенко має намір найближчим часом внести до Верховної Ради як невідкладний законопроект щодо кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, в якому будуть враховані зауваження Конституційного Суду.
Про це журналістам у кулуарах парламенту заявила представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Президент України обурений тим, що така стаття може випасти із Кримінального кодексу, і ним у найближчий період подано законопроект і визначений як невідкладний, у якому ця стаття буде виписана як кримінальна відповідальність за корупційні злочини. Але ніхто не скасовував і Конституції України. Ви знаєте, 63 стаття, принцип презумпції невинуватості, де слідчі і правоохоронні органи повинні доводити факти будь-яких кримінальних злочинів, у тому числі й цей злочин. Тому Президентом буде подано як невідкладний законопроект, де будуть враховані зауваження Конституційного Суду. І ця стаття буде повернута вже без невідповідності українському законодавству, а власне, українській Конституції", - зазначила Луценко.

За її словами, законопроект буде поданий у парламент невідкладно, "як тільки спеціалісти напишуть (його)".

"Цей законопроект має бути розглянутий як невідкладний у парламенті - терміни його розгляду, як правило, завжди скорочені", - додала представник глави держави у ВР.

Як повідомляв Укрінформ, 26 лютого Конституційний Суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає притягнення до відповідальності за незаконне збагачення.

Подання з проханням перевірити на відповідність Основному закону статтю 368-2 ККУ 59 нардепів направили до КСУ 12 грудня 2017 року.
Tags: Порошенко, Президент
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments