gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Конгрес США оголосив нові санкції проти засРашки

У Конгресі США опублікували оновлений законопроект "На захист безпеки США від акту агресії Кремля", який передбачає запровадження додаткових санкцій проти Росії.

Документ був внесений 13 лютого, який створили республіканці Ліндсі Грем, Корі Гарднер, а також демократи Боб Менендез, Бен Кардін і Джим Шахін.
Про це йдеться на сайті Конгресу.


Згідно з текстом законопроекту, президент США має ввести заборону на операції з новим суверенним боргом РФ зі строком понад 14 днів (не пізніше ніж за 90 днів після набуття законом чинності).

Мова йде про облігації, випущені Мінфіном, Банком Росії, Фондом національного добробуту, а також валютні свопи. В оновлений законопроект додані також положення про санкції проти російських держбанків, які підтримують втручання РФ у демократичні процедури або вибори в інших державах.

Ще через півроку після набрання законом чинності будуть введені санкції проти політиків, олігархів чи їх родин, які сприяють, прямо або побічно, протизаконним чи корупційним діям в інтересах президента РФ Володимира Путіна.

Також документ передбачає санкції проти інвестицій в російські проекти зрідженого природного газу за межами території Росії, під які підпадають окремі інвестиції від $1 млн, або $5 млн протягом 12-місячного періоду. При цьому згадки проекту "Північний потік 2" у цьому законопроекті немає.
Крім того, у законопроекті йде мова про санкції за агресію Росії проти України, зокрема заходи проти суднобудівного сектора РФ і проти співробітників ФСБ, які причетні до нападу на українських моряків у районі Керченської протоки в листопаді 2018 року. Сенатори також пропонують виключити можливість виходу США із НАТО без схвалення Сенату, йдеться у повідомленні.

Законопроект передбачає, що американська розвідка США повинна надати в Конгрес доповідь "про особисті статки та активи Володимира Путіна". Також документ містить у собі пункт про необхідність підготувати звіт про вбивство Бориса Нємцова.

Нагадаємо, раніше 5.ua публікував заяву Волкера, у якій йшлося, що США не продовжуватимуть переговори з РФ до звільнення українських моряків.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments