gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Захід прямо агітує за Пороха

Десь рік-півтора тому, в соцмережах велися жваві дискусії про те, кого ж Захід підтримає на президентських виборах. Противники Порошенка всяко наголошували на тому, що кого завгодно, тільки не його, називаючи прізвища всяких блазнів.

І що ми маємо зараз, за півтора місяці до виборів?

Ну, наприклад, в Будапешт, який всіма силами протистояв Порошенку і відкрито говорив словами кремля про те, що буде вирішувати проблему угорців на Закарпатті з новою владою, приїжджає Держсекретар США Помпео, публічно говорить, що "Нам всім потрібна сильна Україна", і офіційна Угорщина після цього жодного слова критики в сторону Порошенка, жодної істерики про неможливість нашого руху до НАТО.

Ну, наприклад, в Мюнхен на саміт по безпеці приїжджають троє кандидатів в президенти України, риги не приїхали, а мавпочці олігарха взагалі заборонили відкривати рота.
І що ми бачимо там? Один з кандидатів задовольняється зустрічами з дрібними чиновниками, іншу кандидатку показово ведуть до голови МВФ щоб та дала клятву про ринкове ціноутворення на газ і тільки Порошенка приймають по-дружньому на найвищому рівні всі лідери НАТО, ЄС, Віце-президент США.


Ну, наприклад, вчора в Україну приїжджає Президент Європейської Ради Дональд Туск і прямо говорить, що ми повинні зробити правильний європейський вибір.
Говорить українською мовою не тільки через вияв поваги до нас, не тільки для того щоб до нас нарешті дійшло, а й тому, щоб підтримати наші зусилля по відстоюванню національних інтересів. Для того, щоб показати своїм землякам з Польщі і польській владі, що приймала антиукраїнські закони, для того щоб показати угорській владі, що ЄС підтримує дії української влади направлені на збереження мови і відстоювання національних інтересів.


Хмм... то ж кого підтримує Захід?

Що ще може зробити Захід, якщо його найвищі керівники українською мовою, недопустимо недипломатично і майже прямо агітують за Порошенка, кажучи нам "Українці, будьте мудрими, ви пройшли великий шлях, не звертайте з нього".

М.Лемберг
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments