gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Одноклітинні юлеботи та зрадофіли купилися на чергову фотошопну "сенсацію"


З сумом спостерігаємо, як одноклітинні юлеботи та звичайні зрадофіли продовжують бігати з черговою фотошопленою сенсацією.
Не вміють вони у критичне мислення, це зрозуміло, але інколи настільки впевнено накидають лайно на вентилятор, що навіть розумну людину можуть здивувати.
Один такий випадок розберемо уважно, займайте місця і не забувайте про те, що потрібно не лише лайкати й поширювати пост, але й сторіночку вподобати.


Отже, бігборд Патра нашого Порошенка з лозунгом "Реальні справи, а не брехливі обіцянки", який став одним з ключових меседжів кампанії, одразу торпедували відфотошопленим бордом партії х*йла "Реальные дела, а не пустые обещания". Насправді, такого борду у ху*ла не було і не могло бути, бо борди писалися з його цитат.
А такої там не було.


Ми потрубувались про ваш час і знайшли перелік меседжів х*йла з тої кампанії, коли його партія була номером 4 в списку. І там відсутня цитата про реальні справи взагалі.

Ось, будь ласка:
«В основе политики «Единой России» — глубокое понимание государственных интересов страны»; «Точкой сборки страны стала «Единая Россия»; «Всегда и во всем действовать в интересах людей»; «Самое главное для нас — это люди»; «Нам нужна Россия, где каждый может реализовать себя, свой талант, свои возможности»; «Ценить доверие людей, обещать только то, что сможешь выполнить»; «Без достойной зарплаты не повысить престиж учителя, этой профессии, важнейшей в любом обществе»; «Важнейшая из тем — это подготовка кадров и социальные гарантии, уровень заработной платы медицинских работников»; «Мы все нуждаемся в успехах малого бизнеса: и сам малый бизнес нуждается в них, и страна нуждается»; «Рост отечественного агропромышленного комплекса прямо зависит от тех, кто трудится в поле, на земле»; «Мы должны сделать все возможное, чтобы люди старшего возраста были здоровы, чувствовали себя комфортно, чтобы выход на пенсию не снижал их социальный статус»; «У нас очень интересные, целеустремленные дети и молодежь. Мы должны сделать все, чтобы у ребят были равные возможности для успешного жизненного старта».

Щодо фотографій, то уважний читач без проблем побачить, що фон у бордів - абсолютно однаковий: будівлі, транспорт, стовпи і так далі.
Різниця - виключно у тексті на бордах.


Можете брати цей пост, і сміливо тицяти ним у дурні довбешки зрадофілів, розумнішими вони від того не стануть, але чому би не отримати задоволення.

Бюрократ Вульгаріс
Tags: бігборд, зрадобарани, зрадофіли, фейк
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments