gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Баба Жуля заплатила деяким воїнам по 10 000 доларів - за участь у своєму шабаші

Ветерани кажуть, що у них є дані, що Тимошенко платила "кіборгам" по 10 тисяч доларів за участь в її форумі.
Ветерани АТО вимагають від Тимошенко публічно вибачення за піар на темі "кіборгів".
Про таке вони заявила на прес-конференції в Києві.Військові розповіли, що  на сцену під час форуму партії Юлії Тимошенко прийшли 42 людини у військовій формі з шевронами "кіборгів", хоч реальних "кіборгів", які пройшли випробування ДАПом, там було всього троє людей.

Військові також сказали, що у приватній розмові, ці "кіборги" говорили, що "це просто бізнес".

Зокрема, боєць батальйону імені Сергія Кульчицького Олексій Гетьман розповів: "Так трапилося, що я в одному ефірі сказав, що хлопці вийшли на цю акцію за гроші і вони це в приватній бесіді підтвердили. Навіть був скріншот, і ми виклали його у Facebook, про те, що "чому ти це зробив" – "це звичайний бізнес"... Йшла розмова про суму 10 тисяч доларів. Це кожному, хто брав участь. І ми маємо розуміти, що це долари, які зайшли з Росії".

Він додав: "Які у мене є доказа? Крім скріншотів та особистих розмов, доказів нема, але, якщо буде суд, нехай їм простіше буде готуватися до суду. Я просто хочу очі-в-очі подивитися цьому "кіборгу", який каже, що не брав гроші, і запитати: "Підніми руку і скажи: клянусь життям загиблих і тих, хто може сьогодні-завтра загинути на фронті, що ніяких грошей не брав". Я не думаю, що ці люди до такої межі впали, що це скажуть".


Військові також закликали побратимів не "вестися за загравання політиків" і не брати участі в їньому піарі, щоб не паплюжити пам'ять полеглих побратимів.
Tags: Жулька, Юлька, тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments