gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Знаєте, як відрізнити справжнього Українського Націоналіста, від дешевої підробки типа Тягнибока?

По їхньому відношенню до "неукраїнців"!
У батьків-засновників Організації Українських Націоналістів, - Євгена Коновальця і Дмитра Донцова, та й у Степана Бандери - НІДЕ І НІКОЛИ НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ про "несправжніх" українців та, взагалі, про зневагу до інших народів!
Для них людина, що живе та терені України та сповідує ідеї незалежної України - будь-хто: астріяк, чех, поляк, єврей - вже є УКРАЇНЦЕМ, бо українець - це вище за національність, це - стан душі!

А оця новоявлена бидлота, що самочинно назвалася ОУН, жодним чином не має відношення до шляхетної ідеї Українства, а є, скоріше, проектом ФСБ, тобто, провокаторами та агентами впливу.
Досить тільки пригадати людожерські висери Тягнибока на Майдані, що збурили Крим та Донбас!
Згадаймо дурнуваті, ні з ким не узгоджені, намагання захоплення ОДА в Придніпров'ї та Поліссі, що теж призвели до анти-Майданівських настроїв!
Згадаймо, нарешті, що в "іловайській трагедії" левова частка - дезертирство свободівських підрозділів, зокрема, ДБ "Прикарпаття" й "Вінницької Сотні"!
Я вже не кажу про дуже "вчасні" провокації чи заворушення в Києві, явно демонстративні для закордонних ЗМІ, особливо, для Кремля.
Та й зараз: хто гучніше за всіх горлає "бий московських попів!" в сподіванні та очікуванні агресивної реакції Мордору?

На жаль, далеко не всі наші громадяни вбачають вищезгадану різницю і або ведуться на провокації, або люто ненавидять благородні націоналістичні ідеї.
Так і хочеться процитувати чеського письменика ХХ ст., Юліуса Фучіка: "Люди, будьте пильні!"

Ігор Корнілов
Tags: націоналізм, націоналісти, свобода, тягнибок
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments