gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Підсумки 2018 року - огляд

Томос - масштаб та велич цієї події ми ще оцінити не в змозі, але цю боротьбу та дату будуть вивчати у школах майбутнього.

Перемога Нафтогазу над Газпромом у Стокгольмському арбітражі - подія, яка дозволила зняти з шиї зашморг у 80 млрд доларів, який нам люб'язно повісили Тимошенко із Путіним.

Закінчення АТО та початок ООС - це не зміна назви, це - зміна підпорядкування та формату ведення бойових дій на Донбасі, які дозволили повернути під контроль України майже всю "сіру" зону.

Курс на НАТО та ЄС - тепер закріплено в Конституції, основному законі України і будь-яка спроба повзучої контрреволюції поламає собі зуби об необхідність зібрати 300 голосів у парламенті.

Перемога в ПАРЄ - відбиття наступу Росії на теренах Ради Європи не дозволило Північній Снігерії добитися опосередкованого визнання анексії Криму, бо саме за це на РФ було накладено санкції, яких вона бажала позбутися.

Відновлення роботи з МВФ - набрані Тимошенко та Януковичем борги вимагають від України в 19-21 роках, щоб не об'являти дефолт та вбивати власну економіку, платити чималі суми, які можна отримати або лише повністю перекривши фінансування оборони, або по новій програмі донорів.

Старт програм майнового забезпечення в МО та МВС - забезпечення житлом та підвищення соціальних стандартів, які можуть бути втрачені у випадку звільнення, ще більше вмотивує працівників до якісної роботи.

Отримання Джавелінів від США - сам ПТРК, хоча і є надзвичайно потужним у боротьбі із радянською військовою технікою, це більше символ надання летальної зброї Україні від НАТО.

Участь України у самміті НАТО - попри опір Угорщини, яка діючи в інтересах Москви, намагалася заблокувати наш рух до Піанічно-Атлантичного альянсу, спираючись на захист власних інтересів у мовному питанні, ми прийняли участь у саміті, бо Сполучені Штати знайшли слова, які повністю змінили точку зору угорських керманичів.

Підвищення обороноздатності України - це і завершення відновлення ППО, нові розробки ракет і САУ, власний патронний завод на потужностях МВС та неймовірна кількість техніки, отримана армією.

Керченській інцидент - це маленький ДАП на морі, коли ситуація перевертається повністю, і з повзучої тихої нахабної анексії Азовського моря ми отримуємо підвищену прискіпливу увагу світової спільноти з можливістю отримання нових санкцій.

Потужний удар по російський агентурі - тут аплодисменти СБУ, це не тільки "справа Бабченка", це й низка затримань та оголошень у розшук регіональних посадовців за шпигунство на користь РФ, розкриття та знешкодження російської агентури у декількох областях, задокументований заколот з Савченко на чолі, розкрита співпраця Саакашвілі з Курченко.

Вгамування кримінального хаосу - тепер оплески для поліції, бо криміногенна ситуація в країні поліпшена, і в першу чергу - за рахунок вдалим діям поліції проти російського кримінального десанту, який з 14 року до нас засилала Росія, та реформи, яку ніби ніхто не бачить, а вона діє.

Культурний прорив - мовні квоти на ТВ та радіо дали стрімкий приріст якісного україномовного контенту, і світова відомість і популярність пісні "Плакала" гурту "KAZKA" - це є найкращий доказ того, як багато може Україна та її солов'їна мова.

З Новим роком, Хунто! Він був - неймовірним!
Наступного маємо не схибити з вибором та завалити звіра з півночі, ховати - це теж довгий процес, зважаючи на розмір, який почнемо у 2020.

Д.Андрус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments