gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Партія БПП перемагає на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня у 78 ОТГ у 13 областях України

За даними екзит-полів, проведених партійними штабами, понад 40 відсотків кандидатів на посади голів ОТГ, які лідирують за попередніми результатами, - кандидати від партії або самовисуванці – члени партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Інші політичні сили мають значно менші результати.

Зокрема найбільшу підтримку кандидати від «БПП «Солідарність» отримали у Київській, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській областях.

«Партія «БПП «Солідарність» перемагає на виборах в ОТГ, починаючи з першої кампанії на кожних виборах у громадах.
Це означає, що виборці по всій країні дедалі активніше підтримують реформу децентралізації, яку ініціював Президент і яку реалізує на місцях та активно підтримує у парламенті наша політична сила», - переконаний керівник Секретаріату партії «БПП «Солідарність», народний депутат України Maxim Savrasov.


Після закриття дільниць о 20 годині, розпочався паралельний підрахунок голосів у 69 сільських і селищних ОТГ, де голови та депутати обирались за мажоритарною системою, а також у 9 міських ОТГ, де депутатів обирали за пропорційною системою.

Нагадаємо, 23 грудня відбулися перші вибори у 78 новостворених ОТГ.

Зокрема, у Волинській області вибори відбулися в 9 ОТГ, у Житомирській – 6 ОТГ, в Івано-Франківській області – в 4 ОТГ, у Київській області – 4 ОТГ, Кіровоградській області – в 4 ОТГ, у Львівській області – 5 ОТГ, у Полтавській області – в 3 ОТГ, у Рівненській області – в 3 ОТГ, у Тернопільській області – в 5 ОТГ, у Хмельницькій області – в 3 ОТГ, у Черкаській області – 27, у Чернівецькій області – в 4 ОТГ, у Дніпропетровській області – в 1 ОТГ.
(с)
__________________


Вибори в ОТГ, окрім усього іншого, говорять і про те, що підтримка Порошенка на регіональному рівні - величезна.
Тому усі "рейтинги", куплені Жулькою, прихильники косатої воровки можуть запихати собі в тріщину)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments