gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

ЙЕССС!!! Рада прийняла рішення про перейменування УПЦ МП - в РПЦ

Верховна Рада ухвалила в цілому зміни до законодавства, які зобов'язують так звану "Українську" православну церкву (Московського патріархату) змінити назву, вказавши приналежність до Російської православної церкви.

Верховна Рада сьогодні, 20 грудня, підтримала за основу та в цілому законопроект №5309 "Про внесення змін до закону "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України".

За закон проголосували 240 нардепів.

Закону має забезпечити відповідність назв релігійних організацій, які входять до структури релігійної організації, керівні центри яких знаходяться за межами України у Росії, статутам таких організацій.

Відповідно до документу, релігійні організації з центрами в Росії у своїй повній офіційній назві мають відображати назву того релігійного центру, частиною якого вони є.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments