gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

'Росія ізольована і заплатить'': Порошенко в Брюсселі анонсував дуже важливі рішення для України

Президент України Петро Порошенко прибув 12 грудня до Брюсселя для переговорів з європейськими лідерами напередодні саміту Євросоюзу.
Як повідомляє прес-служба глави держави, перед відльотом він повідомив, що на заходах ухвалюватимуться надзвичайно важливі рішення.
"Буду боротися за те, щоб вони були наповнені реальним і конкретним змістом. Це і рішення, в якому дуже сумнівалися півроку тому, що вдасться продовжити санкції проти РФ. Зараз я вже твердо налаштований на те, що у нас є більш ніж переконливий аргумент для того, щоб санкції були продовжені. Ми маємо переконати, щоб був розглянутий і взятий до уваги й Азовський пакет", – зазначив президент.

"Нам зараз треба робити максимум із того, що від нас залежить. З одного боку для того, щоб різко посилити спроможності Збройних Сил України. А з іншого боку – зміцнити міжнародну солідарність довкола України для того, щоб агресор чітко розумів, що чим більше буде агресивних дій, тим більша буде відповідальність і тим більше заплатить Російська Федерація як країна-агресор за абсолютно безвідповідальні агресивні дії по відношенню до нашої держави", – зазначив він.

Перед зустріччю з президентом Європейської Ради Дональдом Туском і керівництвом Єврокомісії Порошенко привітав ухвалення Європарламентом доповіді про виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

"Вдячний євродепутатам за визнання значного прогресу України на шляху євроінтеграційних реформ із часу Революції Гідності, яких здійснено більше ніж за усі попередні роки незалежності", – наголосив Порошенко.

Він також пояснив, що це дуже важливий сигнал про визнання перспективи членства України в ЄС згідно зі ст. 49 Договору про ЄС.

"Як і підтвердження непохитної позиції Європарламенту на підтримку територіальної цілісності України із рішучим засудженням триваючої російської агресії проти нашої держави. Вважаю таку позицію Європарламенту свідченням твердої підтримки України у триваючій боротьбі нашого народу за свій європейський вибір та результатом безпрецедентного рівня відносин між Україною та ЄС", – підсумував президент.

Як повідомляє "Європейська правда", лідер держави також висловив упевненість, що Росія вже ізольована.

"Це чіткий акт агресії Російської Федерації проти незалежної і суверенної України і реакція всього світу вже абсолютно чітка: Росія повністю знаходиться в ізоляції", – заявив він.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments