gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Дякуємо, друзі з Литви!

Парламент Литовської Республіки (Сейм) прийняв резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включаючи можливість відключення російських банків від всесвітньої системи платежів і передачі інформації SWIFT.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сейму.
"Документ, прийнятий Сеймом, закликає до фундаментальних змін в західній стратегії протидії російській агресії щодо змісту, перехід до конкретних дій і вимогам щодо Росії", - сказано в ньому.
У резолюції литовського парламенту пропонується висунути кілька умов і вимог до Росії: контроль над Керченською протокою переходить до Організації об'єднаних націй (ООН); окуповані Росією території України передаються під управління миротворчої місії ООН; звільнення всіх ув'язнених українських громадян - як політичних в'язнів, так і військовополонених.
У разі, якщо Росія не виконає ці вимоги в найближчому майбутньому або накладе вето на них через структури ООН, Сейм пропонує прийняти "всеосяжні санкції", які торкнуться російську нафтогазову галузь, а також фінансовий сектор - в тому числі і відключення банків від системи SWIFT.


https://prm.ua/parlament-litvi-priynyav-rezolyutsiyu-pro-vidklyuchennya-rosiyi-vid-swift/?fbclid=IwAR3UCocBF55S69dQ6LQyCTReu0qjxamuf4qImtDNYelzLuX7lIm7T3HRa5I
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments