gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Categories:

"Жадность фраера сгубила": Гройсман призвал «вжарить» газсбыты «по первое число» за ложные платежки

Прем"єр-міністр Володимир Гройсман ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів через нарахування українцям незрозумілих боргів та велику кількість скарг на роботу цих приватних структур.

"Я стурбований, бачив інформацію через ЗМІ про те, що людям виставляють і підвищені ціни за газ чомусь, більше 8,55 грн, і нараховують якісь ефемерні борги.

Хочу зразу сказати на всю країну: перше – платіть тільки за фактично спожитий газ; друге – платіть не більше 8,55 грн за куб.м; третє – все інше – це шахрайство з боку постачальних організацій. Я це категорично заявляю!

Нафтогаз дав роз'яснення з якого випливає, що я сказав – що ніяких попередніх боргів і бути не може, ніяких нарахувань. Тому я підготував сьогодні доручення міністру енергетики і звернусь до НКРЕКП, яка незалежна, але яка має повноваження з контролю і перевірки.

Їх треба "вжарити по перше число", тому що по іншому не буде!

Вони, монополісти, просто вже сіли всім на шию і звісили ноги.
І це стосується і підключення до мереж, ми знаємо скільки є проблем сьогодні в Україні, і так далі.


Тому я вважаю, що нам потрібно, всім нам з вами, підтримати Національну комісію з точки зору її контрольних функцій, потрібно їх залучати до відповідальності. Вони мають платити "огроменні" штрафи, якщо вони над людьми знущаються!"
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments