gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Свинособаки не читали нашу казку про солом'яного бичка - смоляного бочка, та впійманого ним ведмедя

Щодо Азовського моря та наших кораблів.

Перше. Треба припинити істерику та валідол: йде гарно спланована спецоперація України проти Росії.

Друге. На час написання я вже знаю про захоплення кораблів і моя думка не змінюється, бо це не було власною ініціативою командувача флоту чи когось ще рівнем нижче.

Третє. Йде військова операція і наші моряки - дай їм Отче сил, здоров'я та вдачі - виконують отримані накази, присягали і аж ніяк не малі діти. Це ж не перший похід, просто до попереднього Росія не була готова, а зараз ми робимо теж саме - попереджаємо російські порти, записуємо та передаємо власні та ворожі дії - фіксується все, при чому не тільки Україною, тож повторення недоведених обстрілів 2014 року через кордон або постійних ротацій росіян на Донбас не буде.

Четверте. Ми гарно навчилися воювати за правилами гібридної війни і зараз б'ємо ворога його ж зброєю, загнав у пастку нестриманості.

П'яте. Проводьте паралелі хоч з Сунь Цзи який каже що треба показувати свою слабкість та здаватися легкою здобиччю, хоч з рибальством, хоч з охотою з живцем, але саме це зараз робить Україна.

Шосте. Результатом цієї операції з боку України, в залежності від того, як будуть розвиватися події, можуть стати:
- ще жорсткіші й найскоріші санкції з боку світової спільноти за агресивні дії та порушення купи конвенцій та угод Росією, я звісно не очікую на те, що Конгрес США завтра прийме нову Тонкійську резолюцію проте боляче Залупенфюреру буде стовідсотково;
- розблокування Азовського моря та наших портів, тиждень тому усі з ЄС включно пообіцяли Росії реакцію на те, що відбувалося до інциденту і миттєву реакцію на загострення в Азовському морі, а тут - бац! - і загострення, до речі, авіаносна група ВМФ США вже увійшла до Середземного моря: куди це вони так поспішають не підкажете? :)
- Перехід питання повернення Криму з фонового режиму на передній край, бо причина таких дій Росії - це їх впевненість, що уся Керченська протока - їх, тож світу треба нагадати чий Крим та до чого призводить млявість.
Можливий і четвертий результат, хоча я в нього мало вірю, проте Членоподібний може довийожуватися й до цього - перекриття Босфору чи Гібралтару для російських військових кораблів.

Чи не почне Росія повномасштабну війну?
Не почне бо тоді їм точно дупа.
Вже не 2014 рік, в нас є армія, авіація, ППО, озброєння, резерв тощо. Ні, ну, ймовірність звісно завжди є але вона ненабагато більша ніж можливість зараз на Троєщині зустріти динозавра.

Чи треба стріляли та почати бомбардування Москви? Запитайте про це у Саакашвілі - він так у 2008 році третину країни просрав.
Чи буде оголошено воєнний стан?
Нагадаю, що він може бути оголошений не тільки по всій країні, але і в окремих її місцевостях, тож в окремих місцевостях - з легкістю і голоси на таке Рада надасть.

До того ж нам з дитинства відома казка про солом'яного бичка смоляного бочка та впійманого так ведмедя, а росіяни її не читали...

Д.Андрус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments