gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Четвер - день різкого задимлення у Північній Снігерії

Поки мокшан кондубасило від українського ляпаса в Інтерполі, який вони старанно усією пропагандонською зграєю намагалися видати за ляпас американський, Верховна Рада допомога Рабським Вимиратам знов насичити атмосферу сірководнем.
Сьогодні український парламент 311 голосами прийняв у першому читанні президентський проект закону про закріплення в Конституції України шляху країни до НАТО та ЄС.
Цей закон потрібен не лише як знак, як символ чи показник нашого непохитного курса геть від Мордору, а й як страховка від не самого вдалого наступного парламенту: попри наші значно більші очікування та підстрибуючу нетерплячість - і мої теж - цей склад Ради найкращий за всі часи новітньої української незалежності, бо всі ті сотні реформ та реформочок прийняті саме цією Радою.
Так, це ще робиться для того, щоб якомога сильніше унеможливити зміну курсу усілякими тимошенниками та іншими клоунами, які все ж таки можуть прийти до влади.
Не те що я вважаю, що нас очікує чіткий розворот на 180 градусів після виборів, але я завжди керуюсь правилом "сподіваючись на краще, готуйся до гіршого", і діюча влада, схоже, також. :)
І в Росії це розуміють, як і те, що новий парламент навряд чи зможе набрати 300 голосів, щоб це змінити в законний спосіб - а наша влада все робить підкреслено за законом, проходячи усі щабелі: комітети ради, конституційний суд, тощо - тому і волають мокшани, як навіжені, ну й сірководень жеж знов. :)

Щодо конфлікту навколо KFC.
По-перше, я вважаю ганебним в день початку Революції Гідності, в День Гідності влаштовувати шоу та піар на крові з боку людей, які вважають себе патріотами.
Про те, що цей заклад буде відкрито, було відомо заздалегідь, і казати що це була не спланована акція, враховуючи набір з шини, фаєрів та балонів з фарбою - якось дивно.

По-друге, KFC - франчайзингова контора і казати про зневагу американців до пам'яті Майдану - теж якось дивно.
По-третє, окрім франчайзі, зареєстрованого в Україні підприємства, який купив право під американською вивіскою готувати їжу, солідарну відповідальність несе власник чи то керуючий справами власника будинку, бо саме вони підписували договір оренди, а судити за вбивство пулю або пістолет, замість того, хто натиснув гачок - теж дивно.
По-четверте, те, що Будинок профспілок не є частиною культурної спадщини Майдану, як доречі і будинок на Груші, Український дім, будинок офіцерів, наприклад - це наш спільний косяк, який треба виправляти, інакше ми можемо очікувати на нові провокації.
І це по-п'яте, бо СБУ має таке відстежувати, як вузол можливого соціального напруження.

Коротко про інше:
- Рада підвищила штрафи за кермування авто напідпитку: від 17 до 34 тис. грн за перший раз, 51 тис. грн вдруге - підтримую обома руками;
- Міністерство у справах ветеранів отримало керманича, ним стала Ірина Фриз - дай Боже, щоб це допомогло, проте свою думку про саме це міністерство я вже казав неодноразово: в нас є Міністерство соціальної політики і йому делегувати свої повноваження в вирішенні питань прошарку населення - це не дуже цивілізовано і по-європейські, але ж маю надію, що цей крок хоча б допоможе ветеранам;
- Поліція Києва впродовж двох діб затримала ще п'ятьох карманників на залізничному вокзалі - закарпатський десант продовжує розгойдувати столицю, про це я писав і казав вже неодноразово, а чиї вуха, ноги та інші частини тіла стирчать із Закарпаття, казати не треба, бо про підх@₴лятко знають усі;
- Антикорупційна прокуратура відкрила провадження відносно голови антикорупційного бюро Ситника відносно його земельної ділянки в Криму - беремо сємки та дивимося нову еротичну виставу з життя жаби та гадюки;
- А тим часом, поки російський КамАЗ зупинив конвеєр, українська корпорація Богдан презентувала свій перший електричний вантажний автомобіль, який може проїхати 220 км та має вантажопідйомність у 27 тонн.

Добраніч, Хунто!
Попереду ще один робочий день, тож треба доробити все заплановане на цей тиждень, бо лише від нашої наполегливості залежить, як скоро Україна стане самою-самою.
Посміхаємося і гаруємо!

Д.Андрус
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments