gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Понеділок бадьоро поштовхав уперед новий тиждень

З приводу запуску "Турецького потоку", про який гучно ревуть російські пропагандони та їх українськи посіпаки, кажучи, що українська ГТС скоро спорожніє, я процитую власний допис від 20 березня
Пряма мова:
"Газпром начал частичный демонтаж газопровода "Турецкий поток". Из-за двукратного сокращения мощности "Газпрому" оказались не нужны 506 километров труб, проложенных по маршруту Починки-Анапа - от Саратовской области до Краснодарского края. Они подлежат ликвидации вместе с газоизмерительной станцией "Моршанская".
И это похоже - только начало.
Все дело в том, что Россия рассчитывала протащить через Турцию 4 нитки газопровода общей мощностью 63 млрд кубометров, но турки на это никак не согласны и Газпром начал уничтожение двух веток, проложенных по своей территории.
На данный момент Газпром тянет по дну Чёрного моря две нитки газопровода, каждую мощностью 15,75 млрд кубометров. По одной - он планирует поставлять газ в Турцию, что и предусмотрено рамочным соглашением, по второй - качать газ в Европу. Но есть одна проблема - Турция: разрешён есть только на одну нитку - турецкую, для второй нитки - европейской - есть разрешение только до побережья Турции, и все.
А это означает, особенно в свете последних неприятностей Северного потока-2, что украинская ГТС пока будет оставаться основным транзитным коридором для России
Вот скажите мне, нормальные эти россияне: мы копали это Чёрное море для того, чтобы они в нем топили свои ржавые железяки? :)"
Кінець цитати.
Тобто, Росія запустила поставки газу в Туреччину, а не в Європу. Все, крапка.
У турків є куди більш цікавий проект з Азербайджаном та Європою, на який навіть Меркель гроші дає, тож - женіть старечі фантазії Членоподібного з власних мізків. :)


Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні анонсувала ухвалення конкретних заходів в зв'язку з триваючими провокаціями РФ в Азовському морі.
Пряма мова:
"Це питання, за якими ми продовжимо працювати з повною рішучістю. Як країни-члени ЄС, так і наші міжнародні інститути, готові вжити заходів в найближчі тижні або дні"
Кінець цитати.
Я не очікую, що для Росії перекриють Ла Манш чи Босфор або введуть кораблі у Азовське море, але очікую на ультиматум про введення санкцій у разі не виконання умов.

У Парламентській Асамблеї НАТО виступили за надання Україні перспективи членства в Альянсі і в Євросоюзі, про це йдеться у доповіді "Протидія російським гібридним загрозам: оновлення", який опубліковано на сайті Асамблеї.
Пряма мова:
"Щоб обмежити простір для російської гібридної війни, проблема" сірих зон "в Східній Європі повинна бути вирішена. Залишаючи країни Східної Європи в невизначеності, ми будемо заохочувати подальшу російську агресію і напруженість у відносинах із Заходом...
Грузії, Україні та Молдові, а також Західно-балканскім країнам слід дати чітку перспективу членства в НАТО і ЄС. Їх приєднання повинно грунтуватися виключно на виконанні критеріїв членства..."
Кінець цитати.
Ніхто більше, ніж Росія і власно Путін, для появи на кордонах Росії країн НАТО зробити не міг, це - бандерівський лайк, я вважаю.

Коротко про інше:
- Вселенський патріархат заявив, що текст Томосу для України буде затверджено на засіданні Синоду наприкінці листопада, а Об'єднавчий собор представників різних версій УПЦ пройде у грудні - кажуть, Гундяєв з жалю з'їв свою найбільшу шапку;
- У Верховну Раду внесли доопрацьований до другого читання законопроект №9000 про державний бюджет України на 2019 рік - потрібно приймати бюджет цього тижня, чекаю на Раду та на спроби різноманітних активіздів цьому завадити;
- В Одесу прибули 5 локомотивів "Тризуб" від General Electric - Україна продовжує інвестувати у розвиток власної інфраструктури;
- Парламентарій від Молодіжної партії Фінляндії заявив про необхідність повернення території, анексованої Росією у 1938-1945 роках - єдині, хто поки що з сусідів Росії промовчав - це Білорусь та Казахстан, але й це лише питання часу.

Не ведемося на провокації, чистимо кулемет і продовжуємо робити з України лялю.
Посміхаємося і гаруємо!

Д.Андрус
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments