gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Укрзалізниця відтепер підтримує Apple Wallet та Google Calendar


«Укрзалізниця» розширила функціональність сайту для онлайн-замовлення квитків та ввела підтримку Apple Wallet і Google Calendar.
Відтепер власники смартфонів iPhone зможуть зберігати квитки в додатку Apple Wallet, а також автоматично вносити інформацію про поїздку в Google-календар, щоб не забути про заплановану подорож.


Програма агрегує квитки з вказаних сервісів і додатків у вигляді нативних карток з основною інформацією та QR-кодами. Додавання квитків в Apple Wallet поки доступно тільки з сайту залізничної компанії – в додатку можна лише завантажити PDF-версію документа.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» має намір запровадити безконтактну оплату проїзду на вокзалах та в поїздах, розгортання сервісу почнеться з лінії залізничного експреса в аеропорт «Бориспіль».

Також компанія розробляє електронний сервіс, який дозволить пасажирам ставати в чергу очікування за квитками на потяги, які вже розкупили.
Коли нові квитки знову з’являться в наявності, користувачі зможуть отримувати відповідні повідомлення.Національний Промисловий Портал
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments