gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Жулька ще до влади не дорвалася, а вже встановила цензуру для журналістів

14 листопада «нафталіновий» політик Юлія Тимошенко з робочим візитом перебувала у місті Рівне, де вкотре презентвала свій «план досягнення миру та економічного розвитку країни».
Однак, представила вона свою МРІЮ лише «обраним» журналістам, яким своєчасно платить за вдало проведені інформаційні кампанії в регіоні (завчасно замовивши послуги рекламних агентів-журналістів за кругленьку суму).


Піарщики Тимошенко розуміють, що місцеві ЗМІ – це провідник до успіху політичної кампанії, проте, вони не врахували той факт, що проплатити всіх не вдалося і знайдуться ті, котрі висловлять думку, яка розвінчає дешевий популізм бледі Ю.

Так, журналісти Рівного обурені тим, що не мали змоги задати питання політикині під час закритої прес-конференції, яка відбулася у Рівненському міському будинку культури, адже там були тільки «обрані» ЗМІ, які чітко дотримувалися жорстких «темників» газової принцеси, що працюють на інтереси передвиборчої кампанії БЮТ.

Журналісти цих видань на регіональному рівні з ентузіазмом розповідають про досягнення ВО «Батьківщина» та продовжують «мочити» опонентів, щоб, таким чином, створити позитивне враження на майбутній електорат й приховати власні гріхи та словоблудіє.

Тепер зрозуміло, що таке «НЕсвобода преси» та «НЕсвобода слова» по-БЮТівськи, адже навіть питання до прес-конференції були чітко продумані та скориговані агітаційно-рекламною групою Юлії Тимошенко.

Напевно, просто Пані боїться питань, які повністю зведуть до нуля її «Новий курс», основну мету якого, мабуть, і вона сама до кінця не розуміє, адже крім спічів на тему загальних договорів, кАаліції, референдуму чи ще якихось незрозумілих дурниць, нам нічого невідомо.

Юля Володимирівна, ви запізнилися – час совкового «одобрямсу» давно минув.
Все пропало!


http://www.rivnenews.com.ua/2018/11/14/tsenzura-v-dii-zhurnalisty-ne-zmohly-zadaty-pytannia-iulii-tymoshenko-pid-chas-pres-konferentsii-v-rivnomu/?fbclid=IwAR1Fy9QPIQTHgAq5eJlmcFqSHUvdnIY8jguPJ7o844rohnCm2RvsHr-Fmb4
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments