gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Прес-секретар УПЦ КП - про дату Об‘єднавчого Собору

1. Дата Собору буде оголошена офіційно. Доки вона офіційно не оголошена - по суті дати немає. Так само, як проект Томосу був давно підготовлений - але документом він стане лише після офіційного ухвалення і поширення.

2. Різні джерела, особливо засоби московської дезинформації в Україні, наполегливо поширюють чутки про дату Собору лише з однією метою: якщо з якихось причин саме в поширену ними дату Собор не відбудеться, бо процес підготовки ще триватиме - створити цунамі «зради».

Цю технологію з десяток разів вже було використано дотепер. Пам‘ятаєте? - «Синод перенесено», «представники Константинополя відмовилися їхати в Україну», «Томосу не буде», «українське питання відклали».

Тож не треба сіяти безпідставні очікування - щоби потім так само безпідставно не ширилася «зрада».

3. Вінець вдягають на голову, а не взувають на ноги. Оголошення дати Собору означатиме, що підготовчий процес завершено. А зараз підготовка триває - хоч і не просто, але з позитивною динамікою, з тверезим баченням з боку ключових осіб та з їхнім об‘єктивним бажаннням на скільки можливо швидко досягти успішного завершенння - Томосу про автокефалію.

Тож замість ширення чуток - краще помоліться Богу за успіх доброї справи. І за напоумлення тих, хто зараз їй перешкоджає.

Євстратій Зоря
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments