gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Перші результати судової реформи, про які вам не розповість жоден зрадофіл

Україна підвищила якість судочинства - звіт Doing Business 2019
За індексом якості судових процесів українські суди оцінюються в 11,5 бала з 18, що відповідає високим показникам серед країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).
Індекс якості судових процесів України в 11,5 бала трохи відстає від Франції (12 балів), Угорщини (12), Греції (12), Латвії (12,5).
За цим індексом Україна демонструє кращі показники, ніж Польща (11), Болгарія (10,5), Китай (Гонконг) (10), Бельгія (8).
Про це йдеться у звіті Всесвітнього банку Doing Business 2019.

Індекс якості системи судочинства визначає час і вартість вирішення комерційної суперечки в місцевих судах першої інстанції, а також якість судових процесів, яка залежить від впровадження в країні передових методів, що сприяють підвищенню ефективності розгляду справ, зокрема автоматизація судів і альтернативне вирішення спорів.
Цей індекс є основним у визначенні рейтингу в компоненті "Забезпечення виконання контрактів" звіту Doing Business.


Як сказано у звіті, Україна полегшила виконання контрактів, ввівши спрощений порядок розгляду малозначних позовів і досудового врегулювання спорів за участю судді, що діє у всіх господарських судах країни.
Це стало можливим завдяки судовій реформі.


Загалом по компоненту "Забезпечення виконання контрактів", що включає Індекс якості системи судочинства в 2018 році ,Україна посіла 57 місце, піднявшись на 4,63 пункту порівняно з минулим роком

Нагадаємо, в загальному рейтингу Doing Business-2019 Україна посіла 71 місце серед 190 країн, що на п'ять позицій вище, ніж минулого року.
За результатами всеукраїнського опитування населення, яке у вересні-жовтні 2018 провела програма USAID "Нове правосуддя", 70% професійних юристів підтримують результати судової реформи в Україні.
Довіра населення до судів, згідно з опитуванням, за результатами реформи в 2018 році, збільшилася в 4 рази порівняно з 2015 роком.
Tags: Порошенко, реформи, суди
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments