gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Інтереси Москви й "Батьківщини" знову співпали

Ой, яка ж "зрада" не вигоріла!
Вже завмерли в готовності дрібніші опозиціонери, а Жуля Володимирівна традиційно дала фальш-старт.
Її політтехнолог К.Матвієнко вже оприлюднив лист керівництва УПЦ-МП до своїх єпископів із повідомленням про зустріч із Президентом П.Порошенком у "актовому залі" Києво-Печерської Лаври.
І пішли спочатку заплутані, а пізніше все агресивніші коментарі від жулиної гвардії про якісь підступи, прелюдії "зради" тощо.


А сьогодні все стало на свої місця.
Зустріч не відбулася. але диявол ховається в деталях.
Хронологія подій наступна:
Президент зустрічається з представниками різних конфесій.
Після того, як у контексті отримання томосу він найчастіше спілкувався з предстоятелями та владиками УПЦ-КП та УАПЦ, щоб не допустити звинувачень в упередженості, мав відбути зустріч і з керівниками Московського патріархату в Україні.
Про що й було повідомлено їхнє митрополиче управління. Далі появився дивний документ від Онуфрія, яким спровіщали своїх владик, що зустріч відбудеться на території Лаври в "актовій залі" (дуже цікава назва приміщення, як для церковної організації, мабуть там і "красний уголок", і "лєнінская комната" є). При цьому "явка обов'язкова".


У президента пояснили, що такої домовленості не було, а сам Президент пропонує, враховуючи значимість зустрічі й кількість учасників, провести розмову в Українському Домі.
Сьогодні там відбулися підготовчі заходи, працювало Управління Державної Охорони.
Але бородаті не приїхали, а Президент резонно констатував, що його готовність до діалогу не була підтримана другою стороною.
Чиновники, які з боку влади готували зустріч, стверджують, що насправді єпископи УПЦ-МП у своїй більшості хотіли побувати на зустрічі. Хтось продемонструвати лояльність, хтось, навпаки, непримиренність. А ще інші бажали реально зрозуміти, що на них очікує в майбутньому, щоб не живитися лише московськими страшилками. Але ніби з Москви жорстко заборонили їхати в Український Дім.


А тепер останні, але доволі цікаві два питання:
1. Як так сталося, що у Тимошенко внутрішній документ митрополії УПЦ-МП появився швидше, ніж про нього взнали в Адміністрації Президента?
2. Чому так співпали інтереси Москви й Батьківщини щодо місця зустрічі: "Батьківщина" критикує візит Президента до Лаври, а Москва наполягає, щоб зустріч, якщо й відбудеться, то саме в цих приміщеннях?
Випадковість?
Ну-ну...

(с)
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 1 comment