gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Воровка, яка просиділа Революцію Гідності в Качанівці, не може зрозуміти, що закінчить в Качанівці

У Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської, намагалися розігнати пікет проти Юлії Тимошенко біля медіа-центру Belle Vue, де саме відбувалася прес-конференція очільниці фракції "Батьківщина".
Під час цього сталася сутичка.

На відео видно, що голова обласної ради Іван Мунтян старається вирвати в одного з учасників плакат. А депутат міської ради, голова фракції "Батьківщина" Олександр Пуршага, розбороняє бійку.
https://www.facebook.com/oleg.tudan/videos/2300961749945349/
Як пише користувач Олег Тудан, який опублікував відео, 18 учасників пікета поліцейські повезли в районний відділ, склали протоколи і згодом відпустили.
І ще той же Олег Тудан пише: " полиция запаковала  не зачинщиков потасовки, а пикетирующих."

=========
Друзі, це історія не про якісь події в Чернівцях.
Це цивілізаційне.

За 5 років на вулицях міст я не бачив жодних тітушок від влади.
За 5 років на вулицях міст я не бачив жодного стада з бюджетників, бомжів чи біологічного сміття в яке були вткнуті партійні шмати провладних партій.

І це вже е-нний випадок коли для імітації суспільної підтримки так звана "опозиція" виводить підставки під партійні шмати. Користуючись нагодою, хотів би привітати "патріотично налаштованих" стриян, галичан, які вчора слугували підставками для Йулі.
Ото коли будете розказувати за те що ви патріоти, розказувати як продають ідеали, - то гляньте на вчорашні фотки, як ваші сусіди продавалися за 100 грн.

І це вже е-нний випадок, коли для імітації революційності так звана "опозиція" виводить тітуханів.
Водночас, це вже другий випадок після Кривого Рогу, коли тітухани животного Йулі намагаються побити інших протестувальників.

І в цьому немає нічого дивного.
Тварина, яка просиділа Революцію Гідності в Качанівці, не може зрозуміти, що ми змінилися - ми не ідіоти, щоб слухати про "нові курси" старої баби-схемщиці, щоб нам розказували про реаніманіцію "Будапештського меморандуму", "підписаного Рейганом і путіним", в той час коли косату бабу не підпускають ближче, ніж на 100 метрів до Меркель.

Тварюка, яка просиділа Революцію Гідності в Качанівці, не може зрозуміти, що закінчить в Качанівці, бо так і не зрозуміла, чим відрізняється Малоросія від України.

Mason Lemberg
Tags: Жулька, вибори, юлька
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments