gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

У Стамбулі Порошенко підписав Угоду про створення Української церкви!!!Президент України Петро Порошенко, який перебуває з офіційним візитом у Туреччині, та Вселенський Патріарх Варфоломій підписали у Стамбулі Угоду про створення незалежної української церкви.

"Сьогодні історичний день, який був започаткований з перших днів відновлення української незалежності", - сказав Порошенко у короткій заяві після зустрічі.
Як відомо, 11 жовтня синод Вселенського патріархату ухвалив рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні.
Тепер у Києві має бути скликано Собор за участю архієреїв УПЦ КП, УАПЦ, а також УПЦ МП, які звернулися до Вселенського Патріарха з проханням про Томос.
Собор здійснить церковне об'єднання, утворивши єдину помісну УПЦ, і обере її предстоятеля.
Після цього відбудеться отримання предстоятелем єдиної помісної автокефальної УПЦ Томоса як документа (грамоти).


Президент України Петро Порошенко 3-4 листопада здійснює офіційний візит до Туреччини, де візьме участь у засіданні Стратегічної ради високого рівня та проведе перемовини з Президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом.


https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2572194-porosenko-i-varfolomij-pidpisali-ugodu-pro-stvorenna-nezaleznoi-ukrainskoi-cerkvi.html?fbclid=IwAR2v4piwtMCErePMmOTleGYeG2e18aRsxA03VVxqsMcgZP6R00C4c8esrRM
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments