gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Безвізовий режим з Канадою - вже на порозі!Канаді варто оголосити про свій намір запровадити для громадян України безвізовий режим подорожей.
Про це йдеться у підготовленому Постійним комітетом Парламенту Канади із питань оборони, звіті “Канадська підтримка України у час кризи та збройного конфлікту”, який є у розпорядженні Укрінформу.

“Рекомендуємо Уряду Канади оголосити про план із надання українцям права без віз подорожувати до Канади”, – йдеться у документі.

Окрім цього, депутати пропонують відновити програму молодіжної мобільності, припинену кілька років тому. “Рекомендуємо уряду Канади відновити дію угоди про мобільність молоді із Україною, що дозволить кваліфікованим українцям отримувати дозвіл на перебування та роботу у Канаді терміном до одного року”, – наголошується у звіті.

На переконання авторів звіту, це дозволить “ще більше покращити співпрацю між Канадою та Україною у галузі економіки й культури”.


http://holovni-novyny.com.ua/parlament-kanady-pidtrymav-bezviz-dlia-ukraintsiv-3781/?fbclid=IwAR2mjswKbcBQRUo9t4UyShOQRDai4QE0R-73duMFIIvbOFXd2OFhn0lABaQ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments