gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Фанати баби Жульки все більше розчаровуються в Багіні

Ті хто читав мої дописи ще на «Політичному Дурдомі» гарно знають, були часи коли я сам юльканом (тобто фанатом Юлії Тимошенко) був таким, що куди там нинішнім юльканам.
Чому?
По-перше, бо опонентом Юлії Володимирівни був тодішній кандидат і президент Янукович – проти нього я і «Свободу» колись підтримував, не те що Юлію Володимирівну.
По-друге, я справді тоді здуру повірив у байки БЮТівських політтехнологів про дівчинку – доньку самотньої мами, яка зробила себе сама в бізнесі, і стала мільярдером.
Я справді повірив розповідям про те, що «Юлю з’їли олігархи з оточення Кучми» в часи віце-прем’єрства, що «Юлю у відставку відправили олігархи з оточення Ющенка» з прем’єрів, тощо й тощо.
Одне доповнювало друге.
Навіть ПРіБЮТ я сприйняв як якийсь тактичний маневр, виваляний в лайні і роздутий ворогами Юлі…


Що змусило мене засумніватися і переглянути свої погляди?
Ота «жорстка опозиція» в якій перебувала Юля після програшу президентських виборів у 2010 р.
Оті депутати-тушки, які масово попрямували голосувати спільно з Партією Регіонів без жодних наслідків для себе.
Ота нездатність вивести на свої акції хоча б десять тисяч людей (при 60000 членів партій БЮТ в одному тільки Києві - !).
Оте масове тушкування представників БЮТ в регіонах.
А головне – якась дивна розслаблена поведінка представників «Батьківщини» на всіх рівнях. Замість консолідації прибічників, замість жорсткої критики влади, замість чистки у власних лавах – повний релакс.
Очевидно було, що ця політсила не боролася з Януковичем, а намагалася з ним домовитися.


Ну що ж? Я у хорошій компанії.
До мене, у Юлії Тимошенко як у політиці розчарувалися Олег Антипов, Степан Хмара, Сергій Одарич, Левко Лук’яненко, Дмитро Чобіт, письменник Юрій Рогоза.
І не тільки вони. Не бракує прикладів і з новішої історії.


У «Батьківщині» розчарувалися біля сотні активістів партії у Харкові.
26 липня 2016 р. вони демонстративно спалили свої партійні квітки і заявили про вихід з партії.
В своїй заяві вони повідомили таке: «Особливо цинічною виглядала тісна співпраця представників Батьківщини та Опозиційного блоку на виборах 17 липня, в тому числі і на Луганщині. Представники окружної комісії від БЮТ спільно з представниками Опоблоку зривали засідання окружкому з підрахунку голосів…


Менше місяця тому про розчарування у «Батьківщині» заявило все керівництво Мелітопольського міського бюро «Батьківщини» на чолі з Мариною Сажнєвою – активісткою Мелітопольського Євромайдану, і запеклим ворогом мелітопольської вати. За словами керівництва мелітопольської міської організації «Батьківщина», їхню партію просто продали регіоналам, а нардеп Сергій Соболєв в інтерв’ю мелітопольському виданню «Местные вести» таку ситуацію не засудив, а спробував виправдати, мовляв це «тимчасові речі».

І от – знову.
Голова районної організації ВО «Батьківщина» Солонянського району (Дніпропетровська обл..) Олександр Зайвий звернувся до всіх членів партії і голові первинних організацій з заявою, що він подав заяву голові обласної організації ВО «Батьківщина» Антоніні Ульяхіній про звільнення з посади (дивися нижче).
Причина відставки голови Солонянської організації «Батьківщини» - нав’язування окружною організацією партії співпраці з «Оппоблоком», що для члена «Батьківщини» - неприпустимо.Варто додати, що згадана Антоніна Ульяхіна - то не просто голова обласної організації ВО «Батьківщина», вона ще й рідня тітка Юлії Тимошенко.
Ба більше, пані Антоніна – особа у якої Юлія Володимирівна орендує садибу у Кончі Заспі, яка подарувала садибу доньці Юлії Тимошенко, і завдяки якій свого часу склався шлюб Юлії Володимирівни, без якого вона не була б зараз Юлією Тимошенко у всіх сенсах цього слова.
Тож говорити про якесь самоуправство обласної організації ВО «Батьківщина» - не доречно.


Це не самоуправство.
Це свідома політика керівництва ВО «Батьківщина».
Партія, яка свого часу ледь не уклала з Януквичем ПРіБЮТ (завадив президент Ющенко), задля здобуття влади готова піти на будь які кроки.
Саме це і є справжня ВО «Батьківщина» - лідерська партія особи, яка не змінювала в житті лише одному принципу: прориву у владу себе самої, не рахуючись із засобами.


Шанувальники Юлії Володимирівни по різному стають її шанувальниками, але однаково перестають ними бути.
Вони – розчаровуються.

Рано чи пізно вони усвідомлюють, що підтримують не набір принципів і ідеологем, а просто несамовиту жадібність одної особи.
Колись це усвідомлять всі вони.

Дмитро "Калинчук" Вовнянко
Tags: Жулька, вибори, тимошенко, юлька
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments