Вчера в сюжете ТСН показали якобы конфеты, которые якобы купленные 20 сентября в супермаркете Симферополя, которые каналу "1+1" передали зрители. Судя по этикетке, конфеты произведены в России на липецкой кондитерской фабрике " ROSHEN".
Ну да ладно.
Все адекватные люди понимают, что сюжеты каналов беглых олигархов и ряд других откровенно работающих в интересах России СМИ ведут спланированную информационную кампанию против Президента.
А теперь - к фактам.
1. Конфеты Roshen не поставляются в Россию с 2013 года, а Липецкая фабрика полностью остановлена с 1 апреля 2017 года, потому и продукция компании попала в оккупированный Крым именно оттуда, и да, может иметь просроченные сроки потребления.
2. 1+1, того не желая, свои сюжетом дал повод корпорации Рошен напомнить о закрытии российской фабрики и стал причиной прямого обращения к украинцам Крыма.
3. Беспрецедентный случай, когда компания-производитель призывает не покупать свою продукцию в Крыму. Это свидетельствует о высокой социальной ответственности Рошен.
Даю полный текст короткого обращения Рошен:
Відкритий лист Кондитерської Корпорації Roshen, щодо продукції в анексованому Криму
03 Жовтня 2018
"Звертаємось до українців, які мешкають в анексованому та окупованому Криму.
Будь-яка продукція Кондитерської Корпорації Roshen, яка може виявитися у продажі в Криму, не придатна до споживання. Термін придатності такої продукції закінчився щонайменше на початку 2018 року, відповідно вона може бути небезпечна для здоров’я.
Остання продукція на Липецькій фабриці була випущена ще у першому кварталі 2017 року, з того часу на фабриці нічого не виготовляється.
З 01 квітня 2017 року, на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво.
Також свою діяльність зупинив торговий дім та склад готової продукції.
Потужності фабрики законсервовані, персонал скорочено.
Жодне інше підприємство Roshen не виробляло і не виробляє цукерки з російськими етикетками.
Нагадаємо також, що для продукції Roshen, виробленої в Україні, доступ на російський ринок закритий ще з 2013 року.
Ми розуміємо, що при підготовці сюжетів, які стосуються Roshen, деякі українські ЗМІ можуть навмисно застосовувати маніпулятивні прийоми та подавати неперевірену, недостовірну інформацію, прикладом цього є сюжет, який вийшов на одному з українських каналів 2 жовтня.
Тому, аби не збирати прострочені цукерки та не розповсюджувати фейкову інформацію, журналістам варто поїхати до російського Липецька, і на власні очі переконатися, що ця фабрика не працює"
Pavlo Nuss