gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Без косабського впливу: вибух українського кіно. Щотижня виходить у прокат одна вітчизняна стрічка

Щотижня в Україні у прокат виходить одна вітчизняна кінострічка.

Про це заявив перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін на засіданні круглого столу в Укрінформі на тему: «Стратегічні напрямки розвитку інституту державної допомоги у виробництві та поширенні кінофільмів».

«Ми, члени Державного агентства України з питань кіно, бачимо повністю позитивні наслідки того, що більше грошей стало виділятися державою на кіновиробництво. Власне, ви також можете побачити чимало українських прем’єр, лише цієї осені ми налічуємо 18. Кожного тижня виходить одна українська стрічка. Це згідно зі статистичними даними», – зазначив Неретін.

За його словами, за всі роки незалежності не було такого вибуху українських фільмів, як за останні півтора року. Разом з тим і стрімко зростають гонорари причетних до створення фільмів, – зазначив він.

«Звичайно, те, що зараз відбувається з нашим кіно, і те, що ми бачимо в наших кінотеатрах – це перемога», –  зазначив режисер і продюсерТихий.

На його думку, це дуже важливий аргумент у полеміці, котра точилася з набуття Україною Незалежності, – що в Україні не знімають кіно тому, що в нас «немає індустрії, немає творців, немає акторів – всього немає, тому ми не робимо кіно, але ми робимо проекти, продукцію спільно з Росією».

Тихий додав, що були інші проекти, але 99% із них мали російський вплив, «який виходив з того, що Росія формувала нашу індустрію».

https://myrotvorets.news/bez-rosiiskoho-vplyvu-vybu-ukrains/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments