gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Топ-менеджер IKEA про причини появи в Україні: ця країна "переходить до нової ери"


Топ-менеджер найбільшого світового торговця меблями IKEA Стефан Вановербеке пояснив, чому саме зараз компанія вирішила вийти на український ринок.
В інтерв'ю журналу «Новое время страны» він відзначив «позитивні зрушення» в Україні за останні роки.
«Є кілька елементів, на які ми звертаємо увагу.
По-перше, Україна – це важлива країна для Європи. Тут 40 млн населення, це великий ринок.
По-друге, ми знаємо, що ваша економіка стикалася з певними викликами. Але вже в 2015-2017 роках були позитивні зрушення. І ми вважаємо їх стійкими.
Чому? Проводиться дуже багато реформ, і вони йдуть у правильному напрямку», – сказав Вановербеке.
За його оцінкою, також сприятливо і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, після якої країна в процесі зміни законодавства – приводить його у відповідність з європейськими стандартами.
«Також не можу не відзначити дуже потужного руху до прозорості. Якщо говорити про макроекономічні показники, то вони позитивні. Я зараз веду мову про зростання ВВП, питання з валютою, про зниження інфляції. Також з'являються нові сектори економіки. Наприклад, дуже динамічно розвивається IT. А це майбутнє і дуже хвилюючий момент. Україна дуже довго займалася важкою промисловістю і сільським господарством. Зараз ви переходите до нової ери», – додав топ-менеджер IKEA.

Найбільша в світі торгова мережа з продажу меблів і товарів для дому IKEA була створена у Швеції в 1943 році. В даний час загальне число магазинів групи IKEA з урахуванням франшиз становить 403 одиниці в 49 країнах світу.
У 2017 році магазини IKEA відвідали по всьому світу 936 мільйонів чоловік, і більше 2 мільярдів чоловік зайшли на сайти компанії. Загальний обсяг продажів групи в минулому році склав 34,1 мільярда євро.


(с) Уніан
Tags: вибори, реформи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments