gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Зять Жульки Тимошонки - совладелец мокшанского "ГенБанка"

Фінансовий журналіст Олексій Комаха, коментуючи надання Нацбанком згоди для Артура Чечьоткіна (зять Юлії Тимошенко) на придбання 46,31% акцій Українського будівельно-інвестиційного банку, зауважив, що А. Чечьоткін «був і  залишається співвласником російського Генбанку з державною часткою РФ, який сьогодні процвітає в окупованому Криму»


«А ви говорите війна, окупація, санкції...», - саркастично додав О. Комаха.
Довідково: Генбанк, РНКБ (який, між іншим, пов’язують з групою ВТБ) і ЧБРР – основні банківські установи, які працюють в Криму.
Про те, що А. Чечьоткін входив до складу акціонерів Генбанку, два роки тому писала журналістка Леся Войтицька, яка наразі очолює прес-службу НБУ.
Водночас, вона цитувала неназваного банкіра, який зазначав, що після переформатування структури власності Генбанку А. Чечьоткін "не вийшов з банку а, навпаки, збільшив свою частку, просто вони змінили структуру власності, де його прізвище не фігурує".
"Підтвердити цю інформацію за офіційними джерелами не вдалося. Офіційно Чечоткін більше не акціонер Генбанка", - констатувала Л. Войтицька.

Джерело: http://finbalance.com.ua/news/Chi--zyat-Timoshenko-sered-aktsioneriv-rosiyskoho-Henbanku-yakiy-pratsyu-v-okupovanomu-Krimu

В той же час: "Государственные миллиарды появились в Генбанке, одном из немногих работающих в Крыму, в начале года, следует из его отчетности. В феврале на счете, где отражаются средства некоммерческих организаций в федеральной собственности, появилось примерно 20 млрд руб., говорит аналитик Fitch Александр Данилов."
Источник: http://kafanews.com/novosti/149839/tsentrobank-taykom-vydal-20-mlrd-rubley-na-spasenie-genbanka-v-krymu_2018-09-21

Так хто танцює "патріотичну" Жулю?
Майбутнє Тимошенко - в РФ, і аж ніяк не в ЄС та НАТО.
А де наше майбутнє - ми маємо обрати на наступних виборах Президента.
Думайте...
Tags: Жулька, Тимошенко, Юлька, вибори
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments