gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Епічний прокол Жульки: «Фермер з Чернігівської області» у рекламі Тимошенко - це її однопартієць!)))


У ролику Юлії Тимошенко про захист інтересів фермерів головним героєм став член її політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Іван Якуб.
Ролик розміщений на офіційному YouTube-каналі Тимошенко.
«Знайомтеся, це – Іван Якуб. Він працює на землі все життя, як це робили його батько і дід. 20 років тому він взяв в оренду пару гектарів землі, а тепер на ньому тримається все село. Односільчани сподіваються лише на нього. А йому надіятися ні на кого», — йдеться у рекламі.
Пан Іван у титрі відео підписаний просто як «фермер, Чернігівська область».
Юлія Тимошенко у закадровому тексті до ролика обіцяє, що її «новий економічний курс» покликаний допомогти таким «фермерам», як Іван Якуб.

Утім ні у самому відео, ні у його описі не згадується, що головний герой ролика — депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії ВО «Батьківщина». Він є членом постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, екології, природокористування та земельних відносин, а також володіє фермерським господарством «Соната».Нагадаємо, раніше на сторінці офіційній Facebook-сторінці Юлії Тимошенко використали фото дворічної давнини з Ірпеня, видавши його за свіже з Одеси.

http://ms.detector.media/ethics/manipulation/fermer_z_chernigivskoi_oblasti_u_reklami_timoshenko_viyavivsya_ii_odnopartiytsem/
Tags: Жулька, Юлька, брехня, вибори, тимошенко
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments