gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Легендарний співак Тарас Чубай: "Як не крути, але ми маємо найкращого Президента за всю історію"

Тарас Чубай - музикант, композитор, продюсер, лідер гурту «Плач Єремії»


Він не часто дає інтерв’ю, бо вважає, що може більше сказати музикою і піснею.
Каже, що українізація мусить відбутися з більшим м’язовим зусиллям, бо «русский мирок» в Україні тримається на російській мові.
В розмові з Радіо Свобода, Тарас Чубай – про власну творчість, співпрацю зі Скрипкою, Кузьмою, український шоу-біз і багато іншого.А для тих, хто все ж не зможе переглянути відео - наведемо декілька цитат :
"Все-таки, я сказав би, як не крути, ми маємо найкращого президента за всю історію. Можна мати до нього претензії, але це найкращий президент. І там є політична воля, і щось вирішується.
Багато людей спровоковані, і пропаганда, і «гавкають» зараз там на Порошенка, але, як не крути, є зміни позитивні.
Я це відчуваю навіть по собі. Навіть по збільшеній кількості моїх концертів і взагалі появі україномовних артистів і так далі. Це все рухається. Воно просто рухається повільніше, ніж нам хотілося б."


І ще одна :
"– Наразі з того, що я бачу, я буду підтримувати діючого президента. Абсолютно. Мені ніхто не платить за це. Шоколадки «Рошен» я поки не отримував. Думаю про те, що буде з країною далі. Ми знаємо, які найпопулярніші можуть бути кандидати. Це все дуже небезпечно. Ми можемо просто втратити країну. Оці одні вибори і… все."


То ж поширюймо це відео, друзі, щоб і молоде покоління - шанувальники Тараса Чубая подивились його інтерв"ю, можливо і в тому числі воно якось вплине на сприйняття сьогоднішньої політичної ситуації декого з українців
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments