gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Завдяки Порошенко, Армія отримає канадські снайперські гвинтівки на майже мільйон доларів!

Канадська компанія PGW Defense Technologies підтвердила договір із Україною про постачання снайперських гвинтівок на суму близько $770 тис.
Хочу нагадати, що Канада (як і США та багато інших країн НАТО) дозволила продаж Україні летальних озброєнь завдяки домовленостям Петра Порошенка.
Зброю, швидше за все, доставлять уже восени. Поставник забезпечить технічну підтримку і навчання українських снайперів.А тепер найцікавіше — максимальна ефективна дальність стрільби PGW LRT-3 — 1800 метрів, з використанням набоїв 12,7 мм.
Для порівняння СВД, з якими працюють російські військові, ефективні на відстані до 900 метрів і мають значно менший калібр.
Тож не «джавеліном» єдиним…

ДОВІДКА: Раніше Петро Порошенко за власний рахунок купив майже 100 снайперських гвинтівок для Сил Спеціальних Операцій.
В липні Джеймс Безан, депутат від Консервативної партії Канади повідомив, що канадська компанія з виробництва зброї уклала контракт на поставку в Україну снайперських гвинтівок. Втім, жодної інформації про те, що це буде за зброя, він не надав.
Пізніше «Народна армія» анонсувала появу в ЗСУ гвинтівок LRT-3, калібром 12,7 мм (.50 BMG). Власник компанії PGW Defense Technologies Росс Спагруд в ефірі UATV взагалі назвав суму угоди — зброї надійде на $770 тис.
На таку суму можна закупити більше 50 гвинтівок з патронами.https://oleshko.net/gvyntivky/
Tags: Порошенко, війна, патріот, реформи
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments