gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Без паніки" - каже нам дохтур)

Откриваю сьогодні лєнту, а там каждий второй пост в стілє "п@дєц!! Буде война!! Попруть по всєм направлєніям, даже із Пріднєстров'я. Полєзут з Чорного моря!! Всьо пропало! Хватіт бєздєйствовать! Всєх слілі! Хєрачить, хєрачить.... Боєвіков, Пороха, а лучче друг друга. Ілі ап стєну убєйтєсь, українскіє ідіоти. Бо Путін вас ісстрєбіт, он обіжен, он смотріт на Донбасс і відіт побєду..."

Ето реальний п@дєц, господа!

Почитайте для разнообразія російську пресу. І увідітє, шо Путін щас смотріт на цену на нєфть, заглядує в стабфонд. Повишає налоги, увольняє бюджетніков, хєрачить подхалімов, які не виполнили його прєдвиборні обіщанія устроїть в заМКАДьє рай.

І отчаянно питається закріпить статус своїх НР хоть на мінімальном лєгітімном уровнє, а также расшатать ситуацію в Україні, провоцируя внутрєнній раскол.

Начньотся война? Так вона уже началась. Щодня гинуть люди. І то, шо Путін не лізе дальше - не заслуга його мілосєрдія чи хотєлки, а невозможность побідить бистро і без послєдствій. А послєдствія помімо ешелонов з гробами на родіну включають в себе і мєждународні санкції, які окончатєльно уб'ють фашистську Росію. Путіну уже хєрово, він мотається по міру в поісках друзєй і дєнєг. І нічого не може найти. Його вже бацька троллить, только ми бздим і репостим всяку хєрню от російських "доброжелатєлєй".

Но каждий, хто робить такі репости, хто повторює за крємльом нав'язуємі тезіси, являється пособніком оккупанта, а значить врагом.

Наша власть, конєшно, далєко не свята і єсть много вопросов. Но елємєнтарна логіка подсказує, шо єслі якесь прєдложеніє чи аналітіка ісходить із Росії, то вона полєзна крємлю. А значить, ми должни її як мінімум ігнорірувать, а як максімум - опровєргать.

Цим і занімається дохтур в мєру своїх скромних возможностєй. Вскриває то, на шо у нас мало обращають вніманіє: ознаки приближающегося піздєца кровавой імпєрії.

Но каждий день, откривая лєнту новин, дохтур убєждається, шо усілія його марні..

Крємль потихеньку побєждає в наших мозгах.
А це - главне условіє для побєди Путіна на полі боя, главне условіє кровавого продолженія войни.
Бо саме наша єдність і титанічні самопожертви є основною стримуючою силою для хєрачлівого недомєрка.
І саме це вони намагаються зруйнувати.

Дохтур Лівсі
http://repka.club/blogs/vsyake-razne/item/1268-dokhtur-oshchushchaie-sebe-bespolieznym

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments