gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

"Суку православную" отправят взад в Мордор) Гражданство Украины ему ЯнукОвощ дал НЕзаконно!

Законність надання депутату фракції "Опозиційний блок" Вадиму Новинському українського громадянства перевірить Генеральна прокуратура України.
Про це з посиланням на рішення Печерського районного суду Києва, інформує агенція "Українські новини" у п'ятницю, 3 серпня.


Повідомляється, що у Генпрокуратури виникли "обґрунтовані сумніви" щодо деяких документів у матеріалах справи про прийняття до громадянства України Вадима Новинського.
"Під час досудового розслідування необхідно досліджувати справжність підписів і написів від імені Новинського в документах, які стали підставою для надання йому громадянства України", - йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, що Вадим Новинський, який народився в Росії, отримав український паспорт лише 2012-го року.
В указі тодішнього президента України Віктора Януковича було сказано, що це сталося через "визначні заслуги перед Україною".


Суд задовольнив клопотання прокурора і дозволив вилучити з управління Державної міграційної служби оригінал справи про прийняття до громадянства Новинського.
Згадане клопотання ГПУ подала в рамках розслідування справи викрадення архієпископа Олександра (Драбинка) - особистого помічника покійного нині екс-митрополита Української православної церкви (Московського патріархату) Володимира. Новинський є одним з підозрюваних у цій справі.

Дойче Велле
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments