gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ БУДІВНИЦТВО ПОНАД 300 АМБУЛАТОРІЙ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ

310 сучасних нових амбулаторій будуть збудовані у сільській місцевості.
Це перший етап проектів, який затвердили наказом Мінрегіону, і які реалізовуватимуться 2018 року за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.


Про це повідомила прес-служба міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

"Ми рухаємося чіткою маршрутною картою з впровадження ініціативи президента України Петра Порошенка з розвитку якісної медицини у сільській місцевості.
Амбулаторії будуватимуться в рамках нової мережі первинної медичної допомоги по всій території України.
Нова мережа первинки була сформована відповідно до методики, розробленої мінрегіоном спільно з МОЗ, та передбачає будівництво 505 нових амбулаторій.
Для будівництва ми розробили й затвердили нові технічні вимоги до проектів амбулаторій з класом енергоефективності, а також перелік необхідного медичного обладнання (в тому числі й телемедичного) для закладів первинки. Передбачили впровадження в амбулаторіях телемедицини", — повідомив міністр Геннадій Зубко.


Серед переліку затверджених проектів, амбулаторії моно-практики з одним або двома лікарями без житла — 102 об’єкти та з житлом – 104 об’єкти. Заклади групової практики на три-чотири лікаря (94) та на п’ять-сім лікарів (10).

У першому пулі проектів — Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

"Ми не зупиняємось. Працюємо над критеріями для закупівлі транспорту для первинки. Наша мета – якісна, сучасна, доступна сільська медицина на всій території України!", — додав міністр.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Браво, Порошенко!

  Петро Порошенко уже повідомив, що внесе заставу (9 млн. грн.) за Романа Червінського, якого назвав "символом боротьби з найгіршою рашистською…

 • ВСЯ роSSийская эстрада - воровство Западной музыки. Один из примеров

  Плагиат Владимира Кузьмина: «Сибирские морозы» заимствованы у «Рики э Повери» и Карлоса Сантаны:

 • Thanks Sting

  На концерте в Варшаве, Стинг обратился к зрителям: «Война в Украине — это абсурд, построенный на лжи. Если мы проглотим эту ложь, она нас поглотит.…

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments