gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Вселенського Патріарха запросили в Україну на 1030-річчя Хрещення Русі-України


На святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України запросили делегацію Вселенського патріархату та представників православних і католицьких церков світу.
Про це на засіданні Оргкомітету з підготовки та відзначення 1030-ліття Хрещення Київської Русі-України заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, повідомляє його прес-служба.
Він зазначив, що до святкування ювілею 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України запрошені іноземні гості, представники православних і католицьких церков світу, зокрема офіційна делегація Вселенського патріархату, представники українських церков у діаспорі.
Розенко додав, що значимість цьогорічного святкування ювілею Хрещення Київської Русі пов'язане із анонсованою Президентом України можливістю отримання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.

«Цього року виповнюється 1030 років від того часу, як Київська Русь прийняла християнство. Ця історична подія поклала початок нової епохи, коли була створена Київська держава й утвердилася національна духовна традиція. Ми усвідомлюємо значимість саме цьогорічного святкування ювілею хрещення Київської Русі та очікувань українського суспільства, пов'язаних із анонсованою керівництвом держави можливістю отримання томосу про автокефалію Православної церкви в Україні», - сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, 24, 27-28 липня у Києві відбудуться заходи з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments