gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Ідею прискорення вступу України до НАТО підтримали 19 лідерів країн Альянсу, - Порошенко

Під час саміту "Україна-НАТО", 19 лідерів країн-членів НАТО підтримали ідею прискорення вступу України до Північноатлантичного альянсу.
Про це повідомив президент України Петро Порошенко в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Також президент подякував за роботу української делегації, яка виявилась "досить потужною".

"Минулий тиждень у нас був тиждень України в Європейському союзі, тиждень України в НАТО… Були блискуче проведені переговори. Спільною об’єднаною командою ми захистили інтереси України, вперше були включені надзвичайно важливі поняття в заключну декларацію саміту Україна - ЄС, в заключну декларацію саміту "Україна-НАТО", - повідомив Порошенко.

За його словами, в заключній декларації самітів Росію вперше було визнано країною-агресором.

"Це було і в заяві ЄС, і в заяві генерального секретаря НАТО. Вперше в той день, як почався саміт "Україна-ЄС", були продовжені санкції проти РФ - як єдиний ефективний інструмент тиску на Росію… Вперше, ми виписали по прізвищах тих політичних в’язнів які перебувають на території РФ лише за те, що вони відмовились здати український паспорт і зняти український прапор", - повідомив президент.

Порошенко додав, що лідери країн-членів Альянсу підписали декларацію з вимогою до РФ звільнити українських політв'язнів.
Серед них був підпис президента США Дональда Трампа.


"Там стояв підпис президента США Дональда Трампа. Це відбувалось прямо напередодні зустрічі в Хельсінкі. Дискусія на форумі була дуже жвава. Під час обговорення ситуації з Україною виступили 19 лідерів держав-членів НАТО.
Усі 19 наголосили, що треба прискорити вступ України до НАТО", - підкреслив президент.


https://newsua.one/novosti/ideyu-priskorennya-vstupu-ukraini-do-nato-pidtrimali-19-lideriv-krain-alyansu-poroshenko.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 0 comments