gorlis_gorsky (gorlis_gorsky) wrote,
gorlis_gorsky
gorlis_gorsky

Жаль, но "Паштет Белянский" оказался мелким поцем...

Не без умиления прочитал пост Павла Белянского - призывающего "не голосовать за Порошенко, потому что ГОСУДАРСТВО НЕ ЗАХОТЕЛО ВЫКУПИТЬ НАПИСАННУЮ ПАВЛОМ БЕЛЯНСКИМ КНИГУ".
Это ох@еть, дорогая редакция.

Вообще, я, как человек пишущий (не только баловство в бложик, но и порой более серьезные вещи) - первое, что усвоил про писательство сценариев и книг - это: Продажа твоего опуса (даже если он 1000 раз охрененен) - это твой ф@кин проблем. Ну, или твоего литературного агента, если ты сумел хоть кого-нибудь заинтересовать своей писаниной.
Такова се ля ва.
Джоан Роулинг (самая финансово успешная писательница на сегодняшний день) оббегала кучу агентств за несколько лет - и везде ей указывали на дверь.
Пока маленькое но удаленькое агентство не решило рискнуть и опубликовать ее "Гарри Поттера".
Претензии же к государству - что оно не захотело купить твои книги, это, по-моему, вообще за гранью добра и зла.
Короче, когда у человека раздувается ЧСВ, то приятная глазу оболочка лопается - и наружу показывается содержимое.
Паштет оказался с г@вном.
А.Левитов
_________________

Nazar Rozlutsky:

Ну ось. Ще один топовий блогер, видавець, волонтер, патріот (потрібне підставити) перейшов на бік зради. Мова про Павла Бєлянського (псевдо Паштет). Кому цікаві першоджерела - зганяйте на його сторінку і на сторінку Романа Доніка, там є заскрінений перший пост, з якого все почалося і який Паштет потім видалив, але не розкаявся.

Суть проста, як моя вуйна з віршами: Паштет сказав, що не буде голосувати за Порошенка, бо той не дає вказівки, щоб книги видавництва "ДІПА", в якому Паштет співзасновник, закуповувалися по бібліотеках. Ще раз: Президент не дає вказівки бібліотекам закуповувати книги Паштета. Тому він поганий. Те, що у гаранта, верховного представника і верховного головнокомандувача трохи інші функції, Паштета якось не збентежило. Те, що такі вказівки якось надто вже підозріло змахують на ті самі мутні схеми з відмивання бабла - теж чомусь не бентежить нашого видавця.

Далі - більше. Паштет звинувачує Пороха, що той подарував книгу його видавництва принцу Ліхтенштейну. Мовляв, як це так - він нічого не зробив для книги, а дарує. Очевидно, Порох не має право нічого дарувати іноземцям, окрім Київських тортів, а Ющенко, відповідно, міг дарувати тільки мед і вулики, Кучма - крилаті ракети, а Янукович - шапки. Себто, така річ як зацікавлення президента видавництвом, яке існує лише два роки і видало всього два десятки книжок - уже нічого не варте.

До чого я веду? Багато хто уже став забувати із чого все почалося. Що на Майдан ми виходили не тільки для очищення влади, а й для самоочищення, передусім. Для того, щоб признавати не вказівки, а чесну конкуренцію, не патристичний підхід з боку держави, а свободи і цінності. Що війна - це не перекреслення Майдану, а його продовження. Що Майдан - це не тільки шини, "Януковичпідарас" і Небесна Сотня, а ще й цінності. І без них уся ця наша затія гімна варта.

А Паштет - ображена істеричка.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

 • 2 comments